دانلود Military Commando Shooter 3D 2.3.2 – بازی کماندو تیرانداز ارتشی اندروید

انتشار: 17 اردیبهشت 1397
ورژن: 2.3.2
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Military Commando Shooter 3D 2.3.2 – بازی کماندو تیرانداز ارتشی اندروید

Military Commando Shooter 3D (تکاور تیرانداز ارتش) یک بازی اکشن برای اندروید می باشد که همانطور از نامش پیداست دارای گیم پلی عملیاتی از بازی های تیراندازی و ارتشی (جنگی) است. به عنوان یک فرمانده نظامی مخفی در این بازی اکشن هیجان انگیز عمل کنید و نقش خود را در هر ماموریت داده شده به خوبی ایفا نمایید. شما می توانید رفته رفته با کسب موفقیت در هر مامورت به ارتقاء دادن مهارت های هیجانی خود بپردازید که از این رو برخی از موارد نیز جهت افزایش قدرت شما به بازی اضافه خواهند شد. از بین بردن دشمنان در شهر با مهارت های مامور مخفی و نجات ملت خود از دست دشمنان بخشی از هدف شما در بازی است که باید آن را عملی کنید.

اسلحه های جنگی و مدرن مختلفی در بازی وجود دارد که وجود خارجی نیز دارند و به شما این امکان را می دهد تا به آسانی و دقیق به دشمنان تیرانداز کنید. وظیفه خود را به خوبی عمل کنید، خود را به عنوان یک تکاور تکرار نشدنی باور داشته باشید و برای رسیدن به هدف از روی شکست تمام دشمنان تمام تلاش و سعی خود را به کار بگیرید. بازی Military Commando Shooter 3D جذاب و ویژگی های عالی را دارد که یکی از آن ها داشتن گرافیک عالی نسبت به حجم است که در کل یک بازی تیراندازی با کنترل سریع و آسان برای سیستم عامل اندروید است. گیم پلی واقعی از یک بازی تیراندازی و اکشن از دیگر ویژگی این بازی است که می توان ساعت ها شما را سرگرم کند!

ویژگی های بازی Military Commando Shooter 3D

– میدان جنگ واقعی از تصاویر علی نظامی

– گیم پلی واقعی از بازی تک تیراندازی و عملیاتی

– سلاح های بسیار با وجودیت خارجی مخصوص جنگ

– رابط کاربری آسان و کاربر پسند از محیط واقعی و اکشن

– وجود بسیاری از ماموریت های عالی و جذاب

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.