دانلود Crushed Cars 3D 1.9 – بازی ماشین های خرد شده اندروید

انتشار: 4 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.9
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Crushed Cars 3D 1.9 – بازی ماشین های خرد شده اندروید

Crushed Cars 3D – Extreme car racing shooter بازی عالی در سبک بازی های ماشین سواری اکشن برای اندروید می باشد دارای هیجان فوق العاده است. شرکت در تور مسابقه مرگ برای زنده ماندن، بهبود اتومبیل های خود و گرفتن سلاح های قدرتمند برای تخریب دشمنان و … از برخی کارهای هیجانی است که در این بازی به آن خواهید پرداخت. همچنین در بازی شما شاهد بسیاری از ماشین و اتومبیل های حنگی فوق العاده خواهید بود که باید با آن ها از جاده های خشضن و مرگبار عبور کنید و در مقابل دشمنان بی نظیر و بی رحم بجنگید که یک کوتاهی می تواند شما را در برابر آن ها نابود کند. رفته رفته می توانید قدرت و توان خود را از طریق برخی از ارتقاء ها و بار کردن ماشین و سلاح های جدید افزایش دهید تا در برابر دشمنان حرفی داشته باشید!

در بازی اتومبیل و سلاح های منحصر به فردی هستند که باعث شد است هیجان عالی را مقابل جنگ با دشمنان تجربه کنید. امکان استفاده از نارنجک، موشک های هدایت شونده و … نیز وجود دارد که در کل باید مدیریت صحیح بر روی کنترل ماشین و استفاده از سلاح ها داشته باشید تا در سطح های بالا به مشکل برنخورید. بازی Crushed Cars 3D از گرافیک و کیفیت طراحی بالایی برخوردار است که در ادامه مطلب می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن آن را به همراه نسخه مود شده با پول بی نهایت دریافت کنید و از بازی کردن در هر نسخه دلخواه لذت ببرید!

ویژگی های بازی Crushed Cars 3D :

– گرافیک و رقابت هیجان انگیز

– بسیاری از اتومبیل های خشن و جنگی عالی

– وجود دو نوع اسلحه مختلف جهت استفاده در بازی

– امکان قرار دادن اره برقی بزرگ جلوی ماشین ها

– ماشن ها با قابلیت ضربه گیر  در سرعت بالا

– سیستم نارنجک انداز برای اتومبیل های جنگی

– موشک های هدایت شوند و دنبال کننده

– وجود اسلحه مرگبار و بزرگ

دانلود Crushed Cars 3D 1.9 – بازی ماشین های خرد شده اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.