دانلود WarZ: Law of Survival 1.7.4 – بازی اکشن جنگ زد: قانون بقا اندروید

انتشار: 31 فروردین 1397
ورژن: 1.7.4
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود WarZ: Law of Survival 1.7.4 – بازی اکشن جنگ زد: قانون بقا اندروید

WarZ: Law of Survival ترجمه فارسی (جنگ زد: قانون بقا) یکی از بازی های با کیفیت و عالی کشتار زامبی از طریق تیراندازی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. بازی قانون بقا یک نوع نبرد پادشاهی جدیدی در موربایل می باشد که شما در آن فقط در برابر حملات زامبی ها باید از انسان ها محافظت کنید که در هر اقدام شاهد تعداد انبوهی از زامبی ها خواهید بود. شما در بازی باید سعی کنید هر چقدر می توانید منابع را جمع آوری کنید و اردوگاه خود را بسازید که باید این را در نظر داشته باشید تنها هدف شما زنده ماندن است که اگر کمی از این هدف دور شوید خوراک زامبی ها خواهید بود. در بازی شما شاهد بیمارستان های پر از ویروس زامبی، مدرسه های رها شده و مکان های بسبار دیگر خواهید بود که از دست زامبی ها به جنگل پناه برده اید!

بازی WarZ: Law of Survival یک بازی آخر الزمان زامبی با قابلیت و ویژگی های عالی می باشد که در آن شما از ابتدا باید سعی و تلاش خود را برای جمع آوری مواد و ساخت و ارتقاء سلاح به طور مداوم، انتخاب عناصر دفاعی مناسب بر اساس صحنه، ساختن یک مکان برای خودتان در بیابان و محافظت از آن در برابر آسب های زامبی و حملاتی و .. پبردازید که بدون شک شما را در هیجان بسیار بالایی قرار خواهد داد. همچین بازی طراحی شده با کیفیت بالا گیم بالا می باشد که یک بازی کشتار زامبی با گرافیک عالی را در گوشی های اندروید فراهم می کند که لازم به ذکر است امکان بازی کردن در دو حالت آنلاین و آفلاین در بازی وجود دارد که می توانید بازی کتید و لذت ببرید!

ویژگی های بازی WarZ: Law of Survival

  • وجود سلاح های عالی از تفنگ تا وسیله های دیگر
  • امکان ارتقاء دادن بسیاری از موارد برای بهتر شدن روند
  • وجود خانه و ساختمان های عمومی پر از ویروس زامبی
  • امکان ساختا پناهگاه از طریق موارد مختلف برای پنهان شدن
  • وجود شخصیت های مختلف کشتار زامبی با حضور به موقع
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.