دانلود برنامه کامنت بگیر اینستاگرام اندروید 2.4.5 – گرفتن کامنت برای عکس ها

انتشار: 7 اردیبهشت 1397
ورژن: 2.4.5
دانلود برنامه کامنت بگیر اینستاگرام اندروید 2.4.5 – گرفتن کامنت برای عکس ها

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار در ایران و جهان به حساب می آید که می توانید با استفاده از آن عکس های خود را به اشتراک بگذارید یا دیگر عکس های اشتراک گذاشته شده را مشاهده و لایک کنید. کامنت بگیر اینستاگرام اولین برنامه ای است که توسظ برنامه نویسان ایرانی جهت افزایش کامنت عکس های اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام طراحی شده و برای گوشی های اندروید و آی او اس عرضه شده است که طرفدارن زیادی دارد.

نحوه کار برناه آسان است که ما می توانید در آن با کامنت کردن عكس های دیگر کاربران ایرانی سکه جمع آوری نمایید تا با استفاده از سكه های بدست آمده درخواست کامنت را برای عکس های خود بدید که عکس های شما توسط دیگر کاربران ایرانی اینستاگرام کامنت گذاری خواهد شد. می توانید در عرض 24 ساعت کامنت های درخواستی را برای تصاویر خود دریافت نمایید. برنامه کامنت بگیر اینستاگرام برای شروع کار 50 سکه رایگان می دهد که می تواند برای شما کامنت های بسیاری را به همراه داشته باشید. شما می توانید هم اکنون در ادامه مطلب آخرین و جدیدترین نسخه برنامه کامنت بگیر اینستاگرام را به صورت رایگان دانلود نمایید.

امکانات و ویژگی های برنامه کامنت بگیر اینستاگرام

-کم حجم با طراحی سبک و جذاب

– امکان قرار دادن ليست تمام عكس های اشتراک گذاشته شده برای در خواست کامنت در هر زمان

– دريافت سكه به صورت آسن و راحت با کامنت كردن عكس های دیگران

– امكان دريافت بازخوردها و نظرات شما به صورت مستقيم درون برنامه

– کامنت گرفتن و ديده شدن تصاویر اشتراک گذاری شده شما، توسط كاربران واقعی و حقیقی ایرانی

– دریافت 50 سكه کاملا رايگان برای شروع در استفاده برنامه

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.