دانلود Nova Launcher Prime 5.5.4 Final – برنامه لانچر زیبا نوا برای اندروید

انتشار: 24 اردیبهشت 1397
ورژن: 5.5.4
دانلود Nova Launcher Prime 5.5.4 Final – برنامه لانچر زیبا نوا برای اندروید

برنامه لانچرهای فوق العاده و بسیار زیبایی با امکانات و تنظیمات حرفه های برای گوشی های اندروید وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای، ویژگی های متفاوت و بسیاری هستند. Nova Launcher یکی از محبوبترین لانچرهای سیستم اندروید به حساب می آید که بسیار سریع بوده و یک چهره فوق العاده را در گوشی به وجود می آورد! یکی از دلایل محبوب بودن این لانچر زیبا، داشتن چهره و امکانات مدرن آن است که در کنارش می توان به قابلت ها و تنظیمات حرفه ای اشاره نمود. همچنین لانچر نوا امکان سفارش سازی کردن را به شما می دهد که می توانید پس زمینه، رنگ، آیکون و … را تغییر دهید یا سفارشی کنید که در زیبا سازی می تواند بسیار موثر باشد!

یکی از مشکلات رایج بین لانچرها؛ ایجاد کندی سرعت در گوشی است که بعد از نصب لانچر به وجود می آید، ولی برنامه نوا لانچر علاوه بر اینکه سرعت گوشی را گاهش نمی دهد، بلکه آن را بهینه نیز می کند که با استفاده از آن می توانید از سرعت و سریع بودن آن لذت ببرید! تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی آن از قابلیت های دیگر این لانچر بوده که در صورت نیاز می توانید نسخه پشتیبان یا بکاپ تهیه کنید تا در حذف و پاک شدن اطلاعات آن را بازیابی نمایید. برنامه Nova Launcher با ویژگی ها و امکاناتی که دارد، یک لانچر زیبا و مدرن را برای دستگاه های اندروید فراهم می کند.

برخی از ویژگی های برنامه Nova Launcher

– کم حجم و رایگان برای استفاده

– کنترل آسان آیکون برنامه در دسته بندی ها مختلف

– کنترل رنگ برای برچسب، پوشه ها، زبانه ها کشو و پس زمینه

– بهبود ویجت کشو با ابزارک گروه بندی جهت دسترسی سریع

– امکان پشتیبان گیری (تهیه نسخه بکاپ) و بازگردانی آن در صورت نیاز

– امکان سفارشی از لحاظ های مختلف جهت زیبا سازی به سلیقه خود!

– کاملا بهینه سازی شده بدون کاهش سرعت گوشی اندروید

– ایجاد یک محیط جالب و زیبا با امکانات مدرن!

– وجود اسکرول بی نهایت

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.