دانلود Audio Recorder and Editor Premium 1.6.0 – ضبط و ویرایش صدا در اندروید

انتشار: 19 تیر 1397
ورژن: 1.6.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Audio Recorder and Editor Premium 1.6.0 – ضبط و ویرایش صدا در اندروید

Audio Recorder and Editor Premium یک برنامه حرفه ای و قدرتمند در زمینه ضبط و ویرایش صدا (فایل های صوتی) در موبایل های اندرویدی است. این برنامه، امکان را فراهم می کند برای شما که در موقع خواستید به ضبط صدا بپردازید که تمام ضبط ها با کیفیت بالا و عالی از لحاظ صدا ضبط می شود که از این رو امکانات دیگر را نیز هنگام ضبط برای شما فراهم می کند. این تنها ضبط کننده در اندروید است که به شما این امکان را می دهد تا هنگام ضبط، عقب گرد کنید و پخش از صدا را حذف و به عقب برگردانید. همچنین به شما اجازه می دهد بهینه تر به ضبط و تبدیل فایل های صوتی با امکان ترکیب دو فایل صوتی برای افزایش یا کاهش حجم ضبط بپردازید که می توانید در آن امکانات اضافه کردن اکو، تنظیم زمین و … را نیز شاهد خواهید بود!

برنامه Audio Recorder and Editor یکی از بهترین ها برای تغییر صدا قبل از ضبط است که می توانید صدای خود را به خوبی تغییر دهید. شما می توانید ضبط صدا را با فرمت های wave، pcm ، wav ، AAC ، m4a ذخیره کنید و حتما بعدا آن ها را به فرمت دیگر تغییر دهید. در کل برنامه Audio Recorder and Editor تنظیمات و امکانات بسیاری را برای اعمال بر روی ضبط صدا ارائه می دهد که می توانید به بهترین نحوه به ضبط صوت بپردازید. آخرین و جدیدترین ورژن این برنامه در نسخه پولی و پرمیوم با لینک مستقیم در ادامه مطلب برای دانلود قرار گرفته است!

ویژگی های برنامه Audio Recorder and Editor

– ضبط فایل صوتی با کیفیت بالا و واضح

– ذخیره کردن و ضبط در فرمت های wave / pcm / wav / AAC / m4a

– قابلیت مکث و عقب آوردن برای فرمت wave / pm / wav

– قابلیت و ویژگی ادغام یا ترکیب فرمت pcm / wav و aac / m4a

– اشتراک گذاری صداهای ضبط شده در شبکه های اجتماعی

– اضافه نمودن اکو بر روی صدای ضبط شده

– افزایش یا کاهش حجم صوتی

– تنظیم سرعت صدا

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.