دانلود MoboPlayer 3.1.119 – برنامه پخش ویدیو موبو پلیر اندروید

انتشار: 15 اردیبهشت 1396
ورژن: 3.1.119
سیستم مورد نیاز: 3.0 به بالا
دانلود MoboPlayer 3.1.119 – برنامه پخش ویدیو موبو پلیر اندروید

MoboPlayer موبو پلیر برنامه فوق العاده و جذاب برای پخش فایل های ویدیویی با پشتیبانی از تمام فرمت های رایج است که برای سیستم عامل اندروید عرضع شده و توانسته طرفداران اندروید را به خود جذب کند! این برنامه محیط کاربر پسند و جذابی دارد که تماشای ویدیو را در گوشی های اندروید لذت بخشتر کرده است. پشتیبانی از همه فرمت های تصویری، پشتیبانی از فرمتهای محبوب زیرنویس SRT، ASS، SAA، افزایش کیفیت تصویر ویدیو، تنظیمات پخش با قابلیت های پیشرفته و … از ویژگی های برنامه MoboPlayer می باشد. بنظر شما یک اپلیکیشن عالی پخش ویدیو در سیستم عامل اندروید، باید چه ویژگی هایی را دارا باشد؟ این برنامه عالی همه ویژگی های یک پخش کننده عالی را دارد که برای کاربران اندروید یک ویدیو پلیر حرفه ای را فراهم نموده است.

ویژگی های برنامه MoboPlayer

  • پشتیبانی از همه فرمت های ویدیویی
  • سازگاری با فرمت های محبوب زیرنویس مانند: SRT، ASS، SAA و …
  • نمایش زیرنویس ساخته شده در فرمتهای MKV، MPV، MOV
  • قابلیت نمایش تصویر بند انگشتی از فیلم
  • امکان تنظیمات حرفه ای برای پخش
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.