دانلود نسخه جدید برنامه KMPlayer 19.06.19 – پخش کننده کی ام پلیر برای اندروید

انتشار: 1 تیر 1398
ورژن: 19.06.19
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود نسخه جدید برنامه KMPlayer 19.06.19 – پخش کننده کی ام پلیر برای اندروید

KMPlayer یکی از بهترین و پرطرفدارترین پلیرها برای اندروید می باشد که کمتر کسی دیده می شود با این پلیر زیبا آشنا نباشد یا از آن استفاده نکرده است. کی ام پلیر  از 99% فرمتها، 30 نوع زبان مختلف دنیا و از فیلم های با کیفیت HD به خوبی پشتیبانی می کند. این پلیر زیبا هر کاربری را به خود جذب می کند و برای کاربران یک پلیر پخش کننده حرفه ای با قابلیت های بسیار عالی را فراهم می کند.

برخی از ویژگی های اپلیکیشن اندروید KMPlayer

– رایگان با تنظیمات پیشرفته

– پشتیبانی از 99% فرمت ها

– لیست پخش ویدئوها

– پشتیبانی از زیرنویس

– پشتیبانی از 36 زبان مختلف دنیا

– قرار دادن اطلاعاتی از فیلم در اختیار شما

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.