دانلود IGTV 139.1.0.38.121 – برنامه آی اج تی وی تلویزیون اینستاگرام اندروید

انتشار: 18 اردیبهشت 1399
ورژن: 139.1.0.38.121
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود IGTV 139.1.0.38.121 – برنامه آی اج تی وی تلویزیون اینستاگرام اندروید

IGTV آی جی تی وی امکان و یا به نوعی که میشه گفت قابلیتی جدید از سوی اینستاگرام می باشد که این امکان عالی را برای کاربران اینستاگرامی فراهم می کند تا بتوانند ویدیوهای کامل و طولانی را به طور کامل تماشا کنند که در خود برنامه اصلی اینستاگرام این قابلیت وجود ندارد. سازماندهی و نمایشگرهای طولانی مدت، ویدئویی عمودی از سازندگان Instagram مورد علاقه خود را تماشا کنید. IGTV تجربه متفاوتی را از تماشای ویدیوهای اینستاگرامی می دهد که اگر شما هم از کسانی هستید که دوست دارید، ویدیوهای اینستاگرام را تماشا کنی ، می تواند یک اپلیکیشن یا در زبان دیگر می توان گفت ابزار عالی به حساب می آید. دیگر شما در این برنامه محدویدت یک دقیقه ای را شاهد نخواهید بود و به راحتی می توانید هر ویدیو را به صورت کامل تماشا کنید و لذت ببرید.

برنامه IGTV با ویژگی هایی که دارد ، یک ابزار و برنامه عالی را برای آسان سازی تماشای ویدیوها با سرعت بالا و تمام صفحه به صورت زمان دقیقه کامل می باشد که می توان برای کاربران و مخاطبین اندروید برنامه عالی به کار برود. لازم به ذکر است که این برنامه از سوی خود شرکت و استودیو اینستاگرام عرضه شده است و توانسته در مارکت گوگل پلی امتیاز خوب 4.1 از 5.0 را با بیش از یک میلیون بار به خود اختصاص دهد!

ویژگی های اصلی برنامه آی جی تی وی IGTV

  • امکان اتصال دادن به اکانت کاربری خود در اینستاگرام
  • امکان دسترسی به ویدیوهای که دنبال می کنید و تماشای آن ها
  • مرور فیلم های دیگر با قابلیت جستجوی موارد مختلف از جمله کانال
  • نظر دادن به فیلم دوستان خود و دیگر موارد …
  • کشف سازندگان و دنبال کردن آن ها در تلویزیون اینستاگرام
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.