دانلود حسابداری شخصی هلو برای گوشی اندروید – نسخه جدید 4.8

انتشار: 16 بهمن 1397
ورژن: 4.8
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود حسابداری شخصی هلو برای گوشی اندروید – نسخه جدید 4.8

اگر شما جزو کسانی هستید که درآمد و مخارج زندگی خود را حساب می کنید یا مدیریت کسب و کاری را بر عهده دارید که مشغله های هزینه ای زیادی دارد؛ ما جهت مدیریت آن برای شما برنامه عالی حسابداری شخصی هلو را معرفی و پشنهاد می کنیم! این اپلیکیشن بسیار پرطرفدار بوده و دارای حجم کمی می باشد و با نصب و استفاده از این برنامه به راحتی می توانید تمام مشغله های هزینه ای خود را به صورت حرفه ای و دقیق در گوشی های اندروید خود مدیریت نمایید. برنامه هلو این امکان به شما می دهد که هزینه و درآمدهای خود را ثبت کنید و حتی چک های دریافتی و پرداختی خود را مدیریت نمایید که سررسید چک ها را یادآوری می کند.

اگر در صورتی که اطلاعات مهمی دارید، اپلیکیشن این امکان را به شما می دهد تا رمز عبوری برای ورود به برنامه تعیین کنید و حتی، در صورت گم کردن رمز عبور می توانید از طریق برنامه رمز عبور خود را در ایمیل بازیابی نمایید. علاوه بر امکان رمز گذاری بر روی برنامه، امکان بکاپ گیری یا نسخه پشتیبان نیز وجود دارد که کاربران می توانند از اطلاعات وارد شده در اپلیکیشن یک بکاپ تهیه کنند تا در صورت حذف شدن تصادفی آن، نسخه پشتیبان را بازیابی نمایند! برنامه حسابداری شخصی هلو پرطرفدارترین و محبوبترین برنامه حسابداری شخصی اندروید در ایران به حساب می آید!

ویژگی های اپلیکیشن حسابداری شخصی هلو

– ثبت هزینه ها و درآمدها

– قابلیت یادآوری سررسید چک ها

– کم حجم با محیط کاربر پسند و جذاب

– مدیریت حرفه ای چک های دریافتی و پرداختی

– امکان قرار دادن رمز عبور بر روی برنامه و محافظت از آن

– امکان تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات و بازیابی آن

– امکان بازیابی رمز عبور از طریق پست الکترونیک

– تهیه گزارش کامل از هزینه ها و درآمدها

– امکان ثبت و مدیریت اقساط و وا

– پشتیبانی از اندروید 2.3 و بالاتر

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.