دانلود لایک بگیر اینستاگرام اندروید 7.0.9 – لایک خوردن واقعی عکس ها

انتشار: 30 اردیبهشت 1399
ورژن: 7.0.9
دانلود لایک بگیر اینستاگرام اندروید 7.0.9 – لایک خوردن واقعی عکس ها

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پرطرفدار مخصوصا در ایرانی می باشد که کاربران می توانند عکس های خود را به صورت پست ارسال کنند که در وافع به اشتراک گذاری عکس بپردازند. یکی از ویژگی های اینستاگرام امکان لایک کردن عکس های به اشتراک گذاشته شده است که باعث نمایش محبوبیت عکس ها می شود. لایک بگیر اینستاگرام یک اولین برنامه ایرانی رایگان می باشد که کاربران می توانند با استفاده از این برنامه لایک بیشتری را برای عکس های به اشتراک گذاشته خود را بگیرند. تنها کاری شما باید انجام دهید، لایک کردن عکس های دیگرام می باشد که با لایک کردن سکه جمع آوری می کنید و با استفاده از آن سکه ها می توانید به راحتی عکس های خودتون را نمایش دهید و برای آن ها هزاران لایک را بگرید!

در کمترین زمان می توانید بیشترین لایک ممکن را بگیرید و محبوبیت عکس های خود را افزایش دهید که می تواند برای پروفایل اینستاگرام شما بسیار مفید باشد. لبته در نظر داشته باشید که با نصب برنامه به صورت خودکار 50 سکه رایگان میگیرید، اما برای بیشتر کردن آن باید شروع به لایک کردن عکس های دیگر بکنید. همچنین تمام لایک های که دریافت خواهید کرد واقعی بوده و توسط کاربران ایرانی اینستاگرام انجام می شود. برنامه لایک بگیر مخصوص سیستم عامل های موبایل اندروید و آی او اس می باشد که جدیدترین نسخه اندروید آن در این مطلب برای دانلود قرار گرفته.

امکان و ویژگی های برنامه لایک بگیر

  • کم حجم و رایگان برای استفاده
  • به نمایش گذاشتن ليست تمام عكس هاي به اشتراک گذاشته شده
  • امكان در خواست لايک برای همه عكس ها به صورت هر زمان
  • دريافت آسان و ساده سكه به راحتی فقط با لايک كردن عكس های دیگر کاربران
  • لايک خوردن و ديده شدن عكس های شما توسط کاربران واقعی و ایرانی
  • هدیه دادن 50 سکه رایگان برای شروع
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.