دانلود Boomerang van Instagram 1.4.5 – برنامه بومرنگ اینستاگرام اندروید

انتشار: 25 آبان 1396
ورژن: 1.4.5
دانلود Boomerang van Instagram 1.4.5 – برنامه بومرنگ اینستاگرام اندروید

Boomerang van Instagram بومرنگ اینستاگرام یکی از برنامه های پرطرفدار و کاربردی برای گوشی های اندروید می باشد که توسط اینستاگرام عرضه شده است و قابلیت هایش مخصوص استفاده در شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد. کاربران اینستاگرامی می توانند با استفاده از این برنامه به راحتی عکس و ویدیوهای جذابی را به اجرا بگذارند. شما همچنین می توانید با فشردن یک دکمه پشت سر هم چندین بار عکس بگیرید و آن ها را به صورت یکجا مانند یک ویدیو کوتاه از خود با کاربران و دوستان دیگر اینستاگرامی به اشتراک بگذارید. تنها کاری شما در برنامه باید انجام دهید، فشردن یک بار دکمه است و بقیه کارها را بومرنگ خودش انجام می دهد!

Boomerang دارای ویژگی های دیگری نیز می باشد که یکی از آن اشتراک گذاری ویدیوهای شما در فیسبوک است که می توانید فیلم های کوتاه و زیبای خود را که با برنامه ساختید، برای کابران فیسبوک نیز به اشتراک بگذارید. بومرنگ باعث می شود لحظات روزمره خنده دار و شگفت انگیز را با ساختن فیلم های کوتاه از عکس های خود داشته باشد.

ویژگی های برنامه Boomerang van Instagram

  • کم حجم و کاملا رایگان
  • ساخت مینی فیلم های جذاب و زیبا از خود
  • ساخت فیلم ها و استفاده از امکانات برنامه بدون نیاز به حساب کاربری اینستاگرام
  • فشردن یک دکمه برای ساخت سریع و آسان ویدیو کوتاه از خود با گرفتن 10 عکس پشت سرهم
  • امکان اشتراک گذاری آسان ویدیوهای ساخته شده در شبکه اجتماعی و محبوب فیسبوک
  • اشتراک گذاری مستقیم و آسان فیلم های ساخته شده در اینستاگرام
  • طراحی شده با محیط ساده و آسان برای استفاده
  • ساخت ویدیوهایی با گردش عقب و جلو
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.