دانلود Stretch Guy 0.1.9 – بازی پازل کش آمدن برای اندروید

انتشار: 24 آبان 1399
ورژن: 0.1.9
اندروید: 5.0 به بالا
,
دانلود Stretch Guy 0.1.9 – بازی پازل کش آمدن برای اندروید

Stretch Guy یک بازی عالی و زیبا در سبک پازل برای موبایل می باشد که طراحی و عرضه شده توسط استودیو بازی سازی Yso Corp برای موبایل ها و تبلت های سیستم عامل اندروید است. محیط ساده و رابط کاربری آسان و مشخص از ویژگی های گیم پلی بازی است که شما به راحتی می توانید به عمق صحیح بازی پی ببرید و به آسانی آن را دنبال کنید. نحوه بازی به شکلی است که شما در آن شاهد یک شخصیت یا یک فرد خواهید بود که رفته رفته کش پیدا خواهد کرد و شما باید بهش کمک کنید. در واقع شما باید با کشش دست و پایش باعث فرار و عبور از دست موانع خواهید بود که حتما باید به موانع که از جمله تیغ و گدال هستند برنخورید و در جایگاه آم ها قرار نگیرید.

البته در بازی نباید به هیچ عنوان شخصیت را به طور زیاد کشش دهید که در این صورت منجر به پاره شدن آن خواهد بود. رفته رفته از طریق عبور از موانع و کشش شخصیت می توانید به سطح های دیگر بازی دست یابید و بدون شک می دانید که رفته رفته سطح چالشی خواهد بود و شما را به چالش بیشتر نسبت به قبل خواهد کشید. بازی Stretch Guy در پلی استوری با همین نسخه های ابتدایی که ازش عرضه شده است توانسته به امتیاز خوبی دست یابد و به دانلود و نصب بیش از 500 هزار کاربر از سر تا سر جهان برسد. با نصب ای نبازی زیبا می توانید به سرگرمی خود قوت بدید و شاهد تجربه جدید در موبایل های اندرویدی باشید.

ویژگی های بازی Stretch Guy

  • کم حجم و بدون نیاز به دیتا
  • گیم پلی با ایده جدید و خلاقانه
  • محیط و نحوه بازی آسان و ساده
  • وجود سحط و مراحل چالشی …

دانلود Stretch Guy 0.1.9 – بازی پازل کش آمدن برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.