دانلود برنامه فارسی نهج البلاغه صوتی کیمیا اندروید – نسخه جدید

انتشار: 23 خرداد 1396
ورژن: 1.0.4
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود برنامه فارسی نهج البلاغه صوتی کیمیا اندروید – نسخه جدید

نهج البلاغه کتابی است که شامل خطبه ها و سخنان کوتاه حضرت علی (ع) می باشد که توسط سید رضی جمع آوری شده است. نهج البلاغه صوتی کیمیا یک اپلیکیشن مذهبی جدید و فارسی با امکانات عالی میباشد که توسط برنامه نویسان ایرانی موج همراه طراحی و برای گوشی های اندروید عرضه شده است. در این برنامه کلیات متن کتاب نهج البلاغه به همراه ترجمه فارسی، ترجمه گویا، صوت کامل و … با امکانات بسیار دیگر وجود دارد. با نصب و استفاده از نهج البلاغه صوتی کیمیا به راحتی می توانید صوت کامل کتاب به همراه ترجمه فارسی آن، همیشه در گوشی همراه خود داشته باشید و هر وقت که خواستید به آن گوش دهید و لذت ببرید!

امکان جستجو کردن در متن عربی و ترجمه آن، 3 ترجمه فارسی شده کتاب، دارای ترجمه گویا، امکان دریافت اخبار و اطلاعیه ها به صورت آنلاین، بادآوری متن در شده و … از برخی ویژگی های برنامه نهج البلاغه صوتی کیمیا است. این برنامه در ماه های مهم، مانند ماه مبارک رمضان که بسیار می تواند مورد استفاده باشد. هم اکنون اپلیکیشن کیمیا در گوشی اندرویدی بیش از 200 هزار نفر نصب و فعال می باشد که دارند بهره می برند و شما نیز می توانید به جزو آن ها بپیوندید!

برخی از ویژگی های برنامه نهج البلاغه صوتی کیمیا

  • متن کامل نهج البلاغه صوت کامل
  • قابلیت و امکان نمايش همزمان متن و ترجمه
  • دارای سه ترجمه فارسی شده توسط دکتر شهیدی، آقای دشتی و آیت الله مکارم
  • امکان جستجو در متن نهج البلاغه، ترجمه و شرح
  • شرح و توضیح داده شده فارسی ترجمه ابن میثم
  • ترجمه گویای فارسی دکتر شهیدی

دانلود برنامه فارسی نهج البلاغه صوتی کیمیا اندروید – نسخه جدید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.