دانلود برنامه فارسی نهج البلاغه صوتی کیمیا اندروید – نسخه جدید

انتشار: 23 خرداد 1396
ورژن: 1.0.4
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود برنامه فارسی نهج البلاغه صوتی کیمیا اندروید – نسخه جدید

نهج البلاغه کتابی است که شامل خطبه ها و سخنان کوتاه حضرت علی (ع) می باشد که توسط سید رضی جمع آوری شده است. نهج البلاغه صوتی کیمیا یک اپلیکیشن مذهبی جدید و فارسی با امکانات عالی میباشد که توسط برنامه نویسان ایرانی موج همراه طراحی و برای گوشی های اندروید عرضه شده است. در این برنامه کلیات متن کتاب نهج البلاغه به همراه ترجمه فارسی، ترجمه گویا، صوت کامل و … با امکانات بسیار دیگر وجود دارد. با نصب و استفاده از نهج البلاغه صوتی کیمیا به راحتی می توانید صوت کامل کتاب به همراه ترجمه فارسی آن، همیشه در گوشی همراه خود داشته باشید و هر وقت که خواستید به آن گوش دهید و لذت ببرید!

امکان جستجو کردن در متن عربی و ترجمه آن، 3 ترجمه فارسی شده کتاب، دارای ترجمه گویا، امکان دریافت اخبار و اطلاعیه ها به صورت آنلاین، بادآوری متن در شده و … از برخی ویژگی های برنامه نهج البلاغه صوتی کیمیا است. این برنامه در ماه های مهم، مانند ماه مبارک رمضان که بسیار می تواند مورد استفاده باشد. هم اکنون اپلیکیشن کیمیا در گوشی اندرویدی بیش از 200 هزار نفر نصب و فعال می باشد که دارند بهره می برند و شما نیز می توانید به جزو آن ها بپیوندید!

برخی از ویژگی های برنامه نهج البلاغه صوتی کیمیا

  • متن کامل نهج البلاغه صوت کامل
  • قابلیت و امکان نمايش همزمان متن و ترجمه
  • دارای سه ترجمه فارسی شده توسط دکتر شهیدی، آقای دشتی و آیت الله مکارم
  • امکان جستجو در متن نهج البلاغه، ترجمه و شرح
  • شرح و توضیح داده شده فارسی ترجمه ابن میثم
  • ترجمه گویای فارسی دکتر شهیدی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.