دانلود برنامه بشقاب اندروید 2.5.7 – کالری شمار و قدم شمار

انتشار: 21 خرداد 1398
ورژن: 2.5.7
دانلود برنامه بشقاب اندروید 2.5.7 – کالری شمار و قدم شمار

لاغری شدن و لاغر ماندن یکی از دغدغه های خیلی از افراد هست که بعضی از در این مورد موفق و بعضی های دیگر ناموفق هستند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید لاغر شوید و وزن خود را کنترل کنید؟ پیشنهاد می کنیم این برنامه ایرانی و عالی را از دست ندید! بشقاب یک اپلیکیشن کالری شمار و قدم شمار جهت کنترل حساب و کتاب وزن تان در گوشی های اندروید می باشد که غذاها و فعالیت های شما را به همراه کالری مصرفی و دریافتی محاسبه می کند. همچنین بخش قدم شمار برنامه قدم های روزانه و مسافت طی کرده را محاشبه می کند که در کنترل ورزش مورد نیاز شما بسیار می تواند تاثیر گذار باشد.

شما می توانید با نصب و استفاده از این برنامه به راحتی لیست کامل غذاها و فعالیت های خود را تعریف کنید و در صورت نیاز غذاهای دیگر را اضافه کنید و از فعالیت های خود گزارش کامل را دریافت نمایید و وزن کل را تعیین کنید. اپلیکیشن بشقاب یک برنامه بسیار کاربردی و مفید در زمینه ورزش و سلامت است که اگر شما هم می خواهید کنترل کاملی بر روی وزن خود داشته باشید، پش این برنامه را از دست ندید!

برخی از ویژگی های برنامه بشقاب

  • کم حجم و رایگان
  • فعالیت های مختلف روزانه
  • دارای لیست کامل غذاهای ایرانی و خارجی
  • قدم شمار با تنظیم عالی برای محاسبه دقیق مسافت طی کرده
  • تعیین وزن با گزارش کامل از کاهش و افزایش
  • امکان اضافه کردن غذاهای مختلف

دانلود برنامه بشقاب اندروید 2.5.7 – کالری شمار و قدم شمار

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.