دانلود برنامه بشقاب اندروید 2.5.7 – کالری شمار و قدم شمار

انتشار: 21 خرداد 1398
ورژن: 2.5.7
دانلود برنامه بشقاب اندروید 2.5.7 – کالری شمار و قدم شمار

لاغری شدن و لاغر ماندن یکی از دغدغه های خیلی از افراد هست که بعضی از در این مورد موفق و بعضی های دیگر ناموفق هستند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید لاغر شوید و وزن خود را کنترل کنید؟ پیشنهاد می کنیم این برنامه ایرانی و عالی را از دست ندید! بشقاب یک اپلیکیشن کالری شمار و قدم شمار جهت کنترل وزن تان در گوشی های اندروید می باشد که غذاها و فعالیت های شما را به همراه کالری مصرفی و دریافتی محاسبه می کند. همچنین بخش قدم شمار برنامه قدم های روزانه و مسافت طی کرده را محاشبه می کند که در کنترل ورزش مورد نیاز شما بسیار می تواند تاثیر گذار باشد.

شما می توانید با نصب و استفاده از این برنامه به راحتی لیست کامل غذاها و فعالیت های خود را تعریف کنید و در صورت نیاز غذاهای دیگر را اضافه کنید و از فعالیت های خود گزارش کامل را دریافت نمایید و وزن کل را تعیین کنید. اپلیکیشن بشقاب یک برنامه بسیار کاربردی و مفید در زمینه ورزش و سلامت است که اگر شما هم می خواهید کنترل کاملی بر روی وزن خود داشته باشید، پش این برنامه را از دست ندید!

برخی از ویژگی های برنامه بشقاب

  • کم حجم و رایگان
  • فعالیت های مختلف روزانه
  • دارای لیست کامل غذاهای ایرانی و خارجی
  • قدم شمار با تنظیم عالی برای محاسبه دقیق مسافت طی کرده
  • تعیین وزن با گزارش کامل از کاهش و افزایش
  • امکان اضافه کردن غذاهای مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.