دانلود HodHod 1.13.2 – پیام رسان هدهد برای اندروید – مسدود کننده هوشمند!

انتشار: 6 شهریور 1397
ورژن: 1.13.2
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود HodHod 1.13.2 – پیام رسان هدهد برای اندروید – مسدود کننده هوشمند!

HodHod هدهد پیام رسان ایرانی و رایگان با امکانات عالی می باشد که توسط توسعه دهندگان ایرانی برای گوشی های اندروید منتشر شده است. این پیام رسان بسیار زیبا و در حال حاضر رایگان هست که ضد تبلیغ بوده و از هیچ تبلیغاتی بهره نمیگیرد! این برنامه عالی امکانات و ویژگی هایی بسیار بیش از یک پیام رسان را دارد که می توان به نمایش وضعیت آب و هو، امکان شخصی سازی محیط کامل برنامه، کم حجم و کاربر پسند، بانک پیام برای روزها و رویدادهای مهم، ضد تبلیغ و … اشاره نمود. در پخش نمایش وضعیت آب و هوا شما می توانید از وضعیت آب و هوا اطلاع داشته باشید. همچنین به راحتی آبخوردن  با استفاده از برنامه به دوستان خود پیام ارسال نمایید و چت کنید و از سرعت برنامه لذت ببرید. می توانید پیام رسان هدهد را به سلیقه خود شخصی سازی نمایید.

نرم افزار هدهد به طور متناسبی طراحی شده است که کاربان را به خود جذب می کند. البته یک امکان مفید دیگر برنامه این می باشد که کاربران با استفاده از پخش بانک پیام به راحتی به دوستان خود برای هر مناسبتی پیامک مخصوص خودش رو بفرستید! با پیام رسان هدهد همیشه بروز باشید و از استفاده لذت ببرد.

برخی از ویژگی های برنامه هدهد :

– کم حجم و رایگان با پس زمینه های زیبا

– طراحی شده با محیط کاربر پسند و زیبا

– سیستم ضد تبلیغ هوشمند برای بلاک کردن پیام های تبلیغاتی

– دارای پخش بنک پیام برای ارسال پیام های مختلف برای رویدادهای مهم

– امکان شخصی سازی کامل به طور حرفه ای

– امکان ارسال پیام های زمان دار

– نمایش وضعیت آب و هوای شهر

– دریافت پیام در پنجره شناور

– و …

دانلود HodHod 1.13.2 – پیام رسان هدهد برای اندروید – مسدود کننده هوشمند!

اشتراک گذاری مطلب

4.1/5 - (7 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.