دانلود HodHod 1.13.2 – پیام رسان هدهد برای اندروید – مسدود کننده هوشمند!

انتشار: 6 شهریور 1397
ورژن: 1.13.2
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود HodHod 1.13.2 – پیام رسان هدهد برای اندروید – مسدود کننده هوشمند!

هدهد پیام رسان ایرانی و رایگان با امکانات عالی می باشد که توسط توسعه دهندگان ایرانی برای گوشی های اندروید منتشر شده است. این پیام رسان بسیار زیبا و در حال حاضر رایگان هست که ضد تبلیغ بوده و از هیچ تبلیغاتی بهره نمیگیرد! این برنامه عالی امکانات و ویژگی هایی بسیار بیش از یک پیام رسان را دارد که می توان به نمایش وضعیت آب و هو، امکان شخصی سازی محیط کامل برنامه، کم حجم و کاربر پسند، بانک پیام برای روزها و رویدادهای مهم، ضد تبلیغ و … اشاره نمود. در پخش نمایش وضعیت آب و هوا شما می توانید از وضعیت آب و هوا اطلاع داشته باشید. همچنین به راحتی آبخوردن  با استفاده از برنامه به دوستان خود پیام ارسال نمایید و چت کنید و از سرعت برنامه لذت ببرید. می توانید پیام رسان هدهد را به سلیقه خود شخصی سازی نمایید.

اپلیکیشن هدهد به طور متناسبی طراحی شده است که کاربان را به خود جذب می کند. البته یک امکان مفید دیگر برنامه این می باشد که کاربران با استفاده از پخش بانک پیام به راحتی به دوستان خود برای هر مناسبتی پیامک مخصوص خودش رو بفرستید! با پیام رسان هدهد همیشه بروز باشید و از استفاده لذت ببرد.

برخی از ویژگی های برنامه هدهد

– کم حجم و رایگان با پس زمینه های زیبا

– طراحی شده با محیط کاربر پسند و زیبا

– سیستم ضد تبلیغ هوشمند برای بلاک کردن پیام های تبلیغاتی

– دارای پخش بنک پیام برای ارسال پیام های مختلف برای رویدادهای مهم

– امکان شخصی سازی کامل به طور حرفه ای

– امکان ارسال پیام های زمان دار

– نمایش وضعیت آب و هوای شهر

– دریافت پیام در پنجره شناور

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.