دانلود بازی مربی برتر فارسی (بازی آنلاین) برای اندروید نسخه 3.4.34

انتشار: 15 آبان 1400
ورژن: 3.4.34
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود بازی مربی برتر فارسی (بازی آنلاین) برای اندروید نسخه 3.4.34

بازی مربی برتر یا همان به زبان انگلیسی بازی Online Soccer Manager یکی از بازی های محبوب فوتبالی برای سیستم عامل های هوشمند اندرویدی می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Gamebasics BV است. در این مطلب قصد قرار دادن نسخه فارسی مربی برتر را برای دانلود داریم که در آن شما میتوانید شاهد زبان شیرین فارسی باشید.

در این نسخه بازی مربی برتر فارسی شما می توانید مثل نسخه اصلی، به تمام امکانات و جذابیت های بازی دسترسی پیدا کنید و از بازی کردن لذت ببرید. یکی از ویژگی های بازی ایرانی مربی برتر بدون نیاز به فایل دیتا میباشد که تنها با نصب فایل نصبی و اصلی بازی قابل اجرا است و همانطور که خودتون نیز می دونیم به صورت مداوم آنلاین بوده و نیاز به اتصال اینترنت.

نحوه بازی به شکلی است که شما می توانید تیم خود را بسازید و به مدییت آن بپردازید. از لحاظ های مختلف تیم را مدیریت کنید و لذت ببرید. شما می توانید رقابت خود را با دوستان خود و حتی بازیکنان دیگر که بیش از 50 میلیون بازیکن مختلف از سراسر جهان روزانه به بازی می پردازند. مسابقات را با تیم خود ببرید و از فوتبال به سبک اندرویدی لذت ببرید. از این رو لازم به ذکر است که بازی در مارکت ایرانی بازار بیش از 100 هزار نصب فعال را به خود اختصاص داده است.

بازی مربی برتر و برخی از ویژگی های آن

  • امکان مدیریت تیم خود باویژگی و امکانات مختلف
  • خرید ستاره ها و بازیکنان مختلف از جمله نام آشناها
  • رقابت با بازیکنان مختلف از سراسر جهان که میتواند حتی از دوستان
  • گرافیک بازی بالا و عالی
  • داشتن تمام امکانات نسخه اصلی بازی با تفاوت زبانی فارسی بودن
  • بدن نیاز به فایل دیتا و نیاز به اینترنت به صورت مداوم

دانلود بازی مربی برتر فارسی (بازی آنلاین) برای اندروید نسخه 3.4.34

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.