دانلود Zombie Diary 2: Evolution 1.2.3 – بازی خاطرات زامبی 2 اندروید

انتشار: 1 مرداد 1397
ورژن: 1.2.3
اندروید: 3.0 به بالا
دانلود Zombie Diary 2: Evolution 1.2.3 – بازی خاطرات زامبی 2 اندروید

Zombie Diary 2: Evolution خاطرات زامبی 2 : جنگ بین انسان و زامبی ها ادامه دارد! بسیاری از قهرمانان در حال حاضر افتاده اند و به نوعی شکست خورده اند، اما شما موفق به زنده ماندن شدید. فقط خودتان را در پشت قرار ندهید زیرا خطر در اطراف هر گوشه ای است. شما باید همه چیزهایی را که می توانید در راستای مقاومت انجام دهید تا در برابر مرده ها، بازماندگان را تا حد ممکن نجات دهید. این یک تجربه جدید با نام تجاری جدید است که بر خلاف آنچه که قبلا انجام داده اید! بازی Zombie Diary 2 یکی از بهترین بازی های کشتار زامبی با طرفداران بسیار می باشد که جذابیت و ویژگی های عالی را فراهم می کند. در این بازی نیز همانند دیگر بازی های هم سبک باید سلاح خود را بر دست بگیرید و وارد جنگ با زامبی ها شوید!

بیش از 30 نوع سلاح مختلف مخصوص کشتار زامبی به همراه سیستم ارتقاء نوآورانه در بازی وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا یکی یکی به مرور سلاح ها را باز کنید و با از طریق جمع آوری پول و سکه به ارتقاء دادن آن ها نیز بپردازید که باعث افزایش قدرت می شود. در کل 11 نقشه مرموز پر از ماموریت های هیجان انگیز وجود دارد که همه ماجراجویی ها و کشتار زامبی بر روی آن ها قرار گرفته و به نوبت می توانید نقشه ها را باز کنید. علاوه بر این ویژگی هایی که نام برده شد بازی Zombie Diary 2 از آثار هنری فوق العاده، انیمیشن ها و جلوه های صوتی عالی برخوردار است که در افزایش هیجان و جذابیت بازی موثر نیز است.

ویژگی های بازی Zombie Diary 2: Evolution :

– بیش از 30 سلاح منحصر به فرد

– سیستم ارتقاء سلاح نوآورانه عالی برای افزاشی قدرت

– سیستم اختراع و سیستم توسعه مهارت ها

– سوپر تجهیزات و دستگاه های مدرن برای استفاده در برابر زامبی

– 11 نقشه مرموز پر از ماموریت های هیجان انگیز

– گرافیک با آثار هنری فوق العاده، انیمیشن ها و جلوه های صوتی عالی!

– طیف گسترده ای از دشمنان زامبی با طراحی منحصر به فرد

دانلود Zombie Diary 2: Evolution 1.2.3 – بازی خاطرات زامبی 2 اندروید

اشتراک گذاری مطلب

1.3/5 - (3 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.