دانلود Zombie 3D Gun Shooter 1.2.5 – بازی تیراندازی به زامبی ها اندروید

انتشار: 9 اسفند 1399
ورژن: 1.2.5
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Zombie 3D Gun Shooter 1.2.5 – بازی تیراندازی به زامبی ها اندروید

Zombie 3D Gun Shooter- Fun Free FPS Shooting Game یک بازی عالی و زیبا برای اندروید می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Fun Shooting Games For Free است که قبل از این بازی های همچن جنایت های شهری را از این استودیو بازی سازی قرار داده ایم. ویروس زامبی از کنترل خارج شده است! زامبی های در حال تکامل در حال تسخیر جهان هستند! شما یکی از کماندوی نیروهای ویژه کاملاً آموزش دیده هستید و ماموریت شما مبارزه با زامبی ها است. شما باید در این ترور همه زامبی ها را بکشید و زنده ماندن را در نبرد تجربه نمایید. وجودئ شرایط زامبی ها زنده ماندن و بقا را خیلی سخت کرده است ولی اینجا شما می توانید از یک زرادخانه پر از سلاح های جنگی انتخاب کنید و در محیط های وحشتناک در برابر مردگان متحرک نبرد کنید.

بازی Zombie 3D Gun Shooter از گرافیک 3D واقع گرایانه و انیمیشن های جالب عالی برخوردار می باشد که مدل های ترسناک زامبی را به نمایش می گذارد. همچنین طراحی شده با کنترل آسان و کنترل صاف است که بازی راحت کرده و این مورد در سرگرم بودن بازی تاثیر بالایی دارد. ای نبازی بهینه سازی شده به طور کامل حتی برای دستگاه های ضعیف است که کاربران از اجرای آن لذت ببرند. آخرالزمان اینجاست ، شما می توانید با نصب این بازی خود را در دنیای آلوده شده به چالش بکشید.

ویژگی های بازی Zombie 3D Gun Shooter :

 •  گرافیک 3D واقع گرایانه و انیمیشن های جالب
 • مدل های مختلف ترسناک زامبی
 • طراحی شده با کنترل بازی آسان و کنترل صاف
 • وجود سلاح های مختلف ، نارنجک و …
 • مهارت دیدن برای جنگ با زامبی ها
 • بهینه سازی کامل حتی برای دستگاه های ضعیف
 • و …

دانلود Zombie 3D Gun Shooter 1.2.5 – بازی تیراندازی به زامبی ها اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.