دانلود World War 2: Offline Strategy 1.4.144 – بازی جنگ جهانی دوم اندروید

انتشار: 6 اردیبهشت 1398
ورژن: 1.4.144
اندروید: 5.1 به بالا
,
دانلود World War 2: Offline Strategy 1.4.144 – بازی جنگ جهانی دوم اندروید

World War 2: Offline Strategy جنگ جهانی دوم (استراتژی آفلاین) بازی نسبتا جدید ، جذاب با طراحی کیفیت بالا برای اندروید می باشد که از حالت جنگی جالب و جذابی برخوردار است. متحدان فرماندهی در 25 مکان حماسی جنگ جهانی دوم مستقر هستند، یک استراتژی تاریخی مستقل بر اساس حوادث WW2 واقعی ایجاد شده در بازی است که از طراحی جالب و نسبتا دقیق برخوردار میباشد. شما می توانید بازی آنلاین بدون اینترنت و Wi-Fi را بازی کنید که در آن شاهد جنگ جهانی دوم و ساخت برج ها در اتحاد جماهیر شوروی، نرماندی، پرل هاربر، برلین، لهستان. خواهید بود. در جنگ جهانی دوم در تاریخ متداول جنگ جهانی دوم رخ می دهد که رویدادهای تاریخی، روبات ها و ماشین ها مخلوط می شوند.

بازی World War 2 از گیم پلی عالی و محیط باز برخوردار است که صفجه گوشی را شامل تمام سربازان و نیروهای پایگاه های دشمن می کند و شما را به جنگ فرا می خواند. این بازی دارای عملیات نرماندی نبردبه همراه نیروهای مختلف از دریایی تا زمنی بوده که حالت کاملی را از این رویداد تاریخی در موبایل الهام می کند. بازی World War 2: Offline Strategy با گرافیک و حجم کم، در کل با طراحی متناسبی برخوردار است که در پلی استوری توانسته در مدت کم بیش از هزاران بار توسط کاربران دانلود و روی گوشی های هوشمند نصب شود که نشاندهند های محبوبیت بازی بین کاربران می باشد.

ویژگی های بازی World War 2: Offline Strategy :

– وجود کمپین های اصلی جنگ جهانی دوم

– رویدادهای جنگی و نظامی در شهر مسکو

– عملیات سرپرست یا نرماندی نبرد

– ژاپن امپریال در پایگاه نیروی دریایی آمریکا در پرل هاربر

– محیط های مختلف با شخصیت های فانتزی

– نقشه های فتحی مختلف برای فتح کردن

– و …

 

دیگر بازی های جنگ جهانی:

دانلود بازی Frontline World War II Battle اندروید

دانلود بازی WW2: Strategy Commander اندروید

 

دانلود World War 2: Offline Strategy 1.4.144 – بازی جنگ جهانی دوم اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.