دانلود Wise Reminder 1.28.85 – برنامه ابزار یادآوری و مدیریت دقیق کارها

انتشار: 25 مهر 1396
ورژن: 1.28.85
دانلود Wise Reminder 1.28.85 – برنامه ابزار یادآوری و مدیریت دقیق کارها

اگر شما نیز جزو کسانی هستید که روزانه فعالیت ها و کارهای زیادی دارید و در برخی مواقع کنترل آن ها برای شما مشکل می شود؟ پشنهاد می کنیم از نرم افزار Wise Reminder استفاده نمایید. این نرم افزار بسیار کم حجم و کاملا رایگان بوده که علاوه بر این بسیار مفید نیز می باشد و کاربر می تواند با نصب و استفاده از آن فعالیتهای روزانه خود را به خوبی و دقیق مدیریت کند. برنامه این امکان را به شما می دهد تا به راحتی وظابف و ملاقات های خود را در لیست نرم افزار برای برنامه ریزی دقیق طراحی کنید تا فعالیت های شما به صورت دقیق یادآوری شود. نرم افزار Wise Reminder بدن سر و صدا عمل می کند و هیچ زمانی را شما از دست نمی دهید.

اگر فعالیت های شما بسیار شلوغ است و نمی توانید بعضی از آن ها را به موقع انجام دهید، برنامه این امکان را به شما می دهد تا آن ها را به صورت زمانی به تاخیر بندازید. نرم افزار Wise Reminder رابط کاربری ساده و بصری دارد که از تمام نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز نیز پشتیبانی می کند و از منابع سیستمی ناچیز بهره می برد!

برخی از ویژگی های نرم افزار Wise Reminder

  • کم حجم و کاملا رایگان
  • استفاده از پردازنده فوق العاده پایین و ناچیز
  • طراحی شده با رابط کاربری ساده و بصری برای استفاده آسان
  • سازگار با تمامی نسخه های سیستم عامل ویندوز
  • امکان به تاخیر انداختن کارها و وظایف روزانه

دانلود Wise Reminder 1.28.85 – برنامه ابزار یادآوری و مدیریت دقیق کارها

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (2 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.