دانلود Wise Memory Optimizer – بهینه سازی حافظه رم کامپیوتر

انتشار: 6 تیر 1400
ورژن: 4.1.3.115
دانلود Wise Memory Optimizer – بهینه سازی حافظه رم کامپیوتر

Wise Memory Optimizer نرم افزار رایگان و کاربردی برای بهینه سازی رم کامپیوتر می باشد. حافظه کامپیوتر بخاطر استفاده بعضی نرم افزارهای بیهوده اشکال شده است و تاثیر منفی بر روی عملکرد سرعت سیستم می گذارد، ولی این نرم افزار فضای اشکال شده توسط برنامه ها را آزاد می کند که در نتیجه باعث افزایش سرعت عملکرد سیستم می شود. نرم افزار دارای تنظیمات پیشرفته می باشد که شما می توانید حالت بهینه سازی خودکار را فعال کنید تا هنگامی که مقدار رم بالا رفت نرم افزار خودش به صورت اتوماتیک بهینه سازی کند که اکثر نرم افزارهای بهینه سازی قادر به انجام این کار نیستند. این نرم افزار کاملا رایگان و فوق العاده آسان برای استفاده با حجم بسیار کم می باشد که شما می توانید در عرض چند ثانیه رم کامپیوترتان را بهینه کنید. نرم افزار Wise Memory Optimizer برای هر دو نسخه 32 و 64 بیتی می باشد که شما می توانید در ادامه مطلب دانلود نمایید.

ویزگی های نرم افزار Wise Memory Optimizer :

– کم حجم و کاملا رایگان

– قادر به بهینه سازی خودکار رم کامپیوتر

– قادر به آزاد سازی حافضه اشکال شده رم توسط برنامه های دیگر و …

– افزایش دادن سرعت عملکر سیستم

– دارای تنظیمات پیشرفته

– فوق العاده آسان برای استفاده

– سازگاری با تمام نسخه های سیستم عامل ویندوز

دانلود Wise Memory Optimizer – بهینه سازی حافظه رم کامپیوتر

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.