دانلود Wise Care 365 Pro 5.1.5 Build 505 – بهینه سازی ویندوز با افزایش سرعت

انتشار: 15 شهریور 1397
ورژن: 5.1.5
دانلود Wise Care 365 Pro 5.1.5 Build 505 – بهینه سازی ویندوز با افزایش سرعت

Wise Care 365 نرم افزاری برای پاک سازی رجیستری ویندوز و حذف فایل های آشغال و بیهوده از رایانه است که به عملکرد سیستم سرعت می بخشد. این برنامه قادر به جلوگیری از برنامه های تغییر صفحه اصلی اینترنت اکسپلورر و همچنین جلوگیری از هر گونه نرم افزار جدید ناخواسته برای اضافه کردن به هنگام راه اندازی ویندوز است. یکی از ویژگی ها یا ابزارهای عالی این نرم افزار تمیز کننده جامع کامپیوتر می باشد که از هر نظر سیستم را به صورت کامل از ورودی های نامعتبر رجیستری ویندوز، پاک سازی فایل های بیهوده، تاریخچه مرور، میانبرهای نامعتبر، آثار، حافظه نهان، کوکی ها، رمزهای عبور، اجزای ویندوز، و فایل های با پسوند خاص و …  پاکسازی می کند و تاثیر بسیاری در افزایش سرعت سیستم عامل ویندوز دارد!

نرم افزار Wise Care 365 بیشتر به عنوان بهینه سازی ویندوز به کار می رود که به صورت حرفه ای و پیشرفته با حجم کمی که دارد قادر به بهینه سازی ویندوز از همه نظر است. با گذشت زمان، درایو دیسک سخت کامپیوتر و هم رجیستری به هم خواهد ریخت که با استفاده از برنامه می توانید درایو و رجیستری Defrag را به سازمان سافته نمایید. نرم افزار قابلیت نمایش تمام اطلاعات ضروری در مورد کامپیوتر شما را دارد که می تواند بسیار مفید باشد برای شما. در نتیجه نرم افزار Wise Care 365 می تواند برای تمام کاربرانی که بیشتر از کامپیوتر استفاده می کنند، برنامه فوق العاده باشد، برای بهینه سازی و تمیز کننده ویندوز!

قابلیت های اصلی نرم افزار Wise Care 365 :

– کم حجم و مفید با ابزارهای فراوان برای بهینه سازی

– قادر به پاکسازی: ورودی های نامعتبر رجیستری، پاک سازی فایل های بیهوده و آَشغال، تاریخچه مرور، حافظه پنهان و …

– یک سیستم قدرتمند و سخت افزار برای نمایش وضعیت سخت افزاری

– سریع ترین ابزار بهینه سازی سیستم در ویندوز!

– پشتیبانی از تمام نسخه های مختلف ویندوز

– حفاظت از سیستم در هر زمان

– افزایش عملکرد بالا آمدن ویندوز

– کمک کردن در حل مشکل ها

دانلود Wise Care 365 Pro 5.1.5 Build 505 – بهینه سازی ویندوز با افزایش سرعت

اشتراک گذاری مطلب

4.9/5 - (10 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.