دانلود Winter City Shooter Gangster Mafia 1.0 – بازی تیراندازی در شهر گانگستر اندروید

انتشار: 18 بهمن 1397
ورژن: 1.0
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Winter City Shooter Gangster Mafia 1.0 – بازی تیراندازی در شهر گانگستر اندروید

Winter City Shooter Gangster Mafia (تیراندازی در شهر گانگستر) بازی نسبتا جدید که مدت زیاد طولانی نیست ، در مارکت استوری گوگل به طور رایگان به عرضه بازی های اندروید وارد شده است و توانسته از لحاظ های مختلف امتیاز عالی را کسب کند. وارد یک بازی تیراندازی با ماجراجویی های عالی در یک شهر گانگستری است که به جهان دزد جایی که می توانید هر کاری که بخواهید انجام دهید. شما را برای سرقت باند زمستانی آزاد هستید که بیایید قاتل مافیا جرم و جنایت را برای تبدیل شدن به ارباب جنایتکار جنایتکار دزد باند کنید. پرداختن به اکثر موارد تیراندازی در شرایط مختلف با جنایت های غیر قابل بخشش از کارهای کار اصلی بازی است که شما نیز بخشی از آن می باشید! تعقیب گریز پلیس و تیراندازی به صورت دشمنان و … از ویژگی های بازی است.

شما می توانید باز گانگستری خود را در این شهر شروع کنید و اجازه ندهید در مأموریت های مختلف شکست بخورید و زندگی یک جنایتکار جنایتکارانه را انجام دهید. برخی از جنایات خیابانی در دزد دزد دزد را آغاز کنید. با ماشین های مختلف جرم روبرو شوید تا در جاده های برفی زمستانی مختلف رانندگی کنید. تکمیلیت ماموریت ها اولویت اول را در کار دارند که شما را به چالش نیز خواهد کشید! هانطور که در هر دو پاراگراف نام برده شد، بازی Winter City Shooter Gangster Mafia از برفی با کیفیت طراحی متناسب و عالی برخوردار است. نسخه اوجینال بازی به همراه نسخه مود شده قابل دانلود در ادامه مطلب می باشد که با یک کلیک از لینک مستقیم دریافت کنید.

ویژگی های بازی Winter City Shooter Gangster Mafia :

– طراحی شده با Stunning 3D محیط برفی شهر

– ماموریت های هیجان انگیز و عالی برای انجام دادن

– کنترل فیزیکی واقع گرایانه و جذاب و صاف

– گیم پلی تعاملی و بصری با سرگرمی هیجانی

– جلوه های صوتی و تصویری شگفت انگیز

دانلود Winter City Shooter Gangster Mafia 1.0 – بازی تیراندازی در شهر گانگستر اندروید

اشتراک گذاری مطلب

4/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.