دانلود Tik Tok – including musical.ly 8.1.0 – برنامه موزیکالی تک توک اندروید

انتشار: 24 مرداد 1397
ورژن: 8.1.0
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Tik Tok – including musical.ly 8.1.0 – برنامه موزیکالی تک توک اندروید

Tik Tok یک انجمن ویدیویی جهانی است که در این مطلب قرار دادن اپلیکیشن آن رتا برای موبایل های اندروید داریم که در مارکت گوگل پلی با نام Tik Tok – including musical.ly منتشر یافته است. این ابزار موزیکالی شما را به تماشای فیلم های عالی مشغول می کند. همچنین می توانید با گرفتن لحظات جالب و خاطره انگیز به صورت فیلم و از طریق اشتراک گذاری آن لحاظ را با دوستان و دیگر کاربران تقسیم کنید. اپلیکیشن تک توک به شما امکانات مختلف را برای جلوه دادن و تزئین فیلم ها ارائه می دهد که شما می توانید اینکار را فیلترها و جلوه های ویژه، برچسب های سرگرم کننده و خیلی بیشتر انجام دهید. به هر حال شما می توانید لحاظ زیبای از زندگی خود را به اشتراک گذارید به تماشای فیلم های کوتاه بپردازید.

بعد از گرفتن فیلم از صحنه های جذاب  و تزئین دادن می توانید به آسانی آهنگ دلخواه یا پرطرفدارترین آهنگ ها را به تک توک اضافه کنید. برنامه Tik Tok بیش از 100 برچسب ایموجی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا فیلم های خود را به سطح بعدی برساند. باز کردن تن از فیلترهای چهره سرگرم کننده و اثرات زیبایی در فیلم های خود و … نیز بخشی از این امکانات است. Tik Tok – including musical.ly نام این اپلیکیشن در مارکت گوگل پلی است که توانسته امتیاز عالی 4.4 زا 5.0 را بیش از 100 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهید!

ویژگی های بازی Tik Tok – including musical.ly :

– وجود میلیون ها کاربر از سراسر جهان و اشتراک گذاری فیلم های بی شمار!

– ایجاد سرگرمی و جذابیت برای کاربران اندروید

– امکان اضافه کردن موسیقی خود به فیلم

– دسترسی به لیست از پخش های داغ

– بیش از 100 برچسب ایموجی به صورت رایگان برای استفاده

– دارای بسیاری از فیلتر و جلوه ها دیگر موارد جهت تزئین

– ابزار ویرایش فیلم جهت ایدیتور قرار دادن فیلم

– موضوع فیلمی مختلف

دانلود Tik Tok – including musical.ly 8.1.0 – برنامه موزیکالی تک توک اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.