دانلود The Outlived 1.0.10 – بازی اکشن و جدید بقا بازمانده برای اندروید

انتشار: 16 آبان 1397
ورژن: 1.0.10
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود The Outlived 1.0.10 – بازی اکشن و جدید بقا بازمانده برای اندروید

The Outlived یک بازی هیجانی و جذاب می باشد که همانطور از نسخه عرضه شده پیداست به تازگی در مارکت اندروید گوگل پلی از سوی استودیو بازی سازی xiaojiao zhang منتشر شده است. در بازی شما باید به اینترنت وصل باشید تا بتوانید از بازی استفاده کنید و لذت ببرید. نحوه بازی به شکلی است که دارای طراحی متفاوتی نسبت به دیگر بازی های هم سبک می باشد. در ابتدا شما به عنوان یک بازمانده باید انواع مهارت های پایه بقا را که شامل شکار، جمع آوری غذا، منابع آب و ساخت دیوارهای دفاعی است که با ساخت و اتمام بقا شروع خواهد شدو شما نیز بخشی از بقا هستید. البته بازی دارای سطح های مختلف است که در سطح متوسط  بازماندگان قادر به ساخت تجهیزات بسیار و حتی موتورسیکلت خود هستند!

دسته های انبوهی از زامبی ها به سوی شما خواهند آدم و باید با چالش های مختلف از سطح آن ها بگذارید و خود را برای زندگی و عمر کردن بیشتر آماده کنید. برخی از مواقع بجنگید، فرار کنید و پنهاد شوید و بسیاری دیگر از کارها که می تواند برای بقا و زندگی کردن شما کمک کند. بخاط ر آنلاین بودن بازی امگان بازی کردن به صورت چند نفره با بازیکانان دیگر از سراسر جهان وجود دارد که در این حال در ابتدا باید یک تیم قوی و قدرتمند از طریق بازیکنان دیگر بسازید و به سوی دنیایی پر از بقا بروید! گرافیک بازی The Outlived عالی و زیبا طراحی شده که لازم به ذکر می باشد که دارای دیتا تقریبی 100 مگابایتی است و می توانید فایل نصبی بازی را به همراه فایل دیتا از ادامه مطلب دانلود کنید.

ویژگی های بازی The Outlived :

– تیم بازی: امکان ایجاد کردن یک تیم با دیگر بازیکنان

– بقای عالی با بازیکنان دیگر با مهارت و استراتژی های اکشن خود

– چالش چند بقا از طریق رقابت در برابر دیگر بازیکنان در تیم

– بقا انفرادی با بازیکنان دیگر در رقابت چند نفره

– کشف کردن دریافت مواد غذایی، شکار، پیدا کردن اشیاء مفید و یا سلاح های جدید

– و …

دانلود The Outlived 1.0.10 – بازی اکشن و جدید بقا بازمانده برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.