دانلود Stronghold Kingdoms 30.139.1613 – بازی جنگ های صلیبی برای موبایل اندروید

انتشار: 7 تیر 1398
ورژن: 30.139.1613
اندروید: 5.0 به بالاتر
,
دانلود Stronghold Kingdoms 30.139.1613 – بازی جنگ های صلیبی برای موبایل اندروید

Stronghold Kingdoms قلعه پادشاهی (جنگ های صلیبی) بازی زیبا و جذاب در سبک استراتژی و مدیریتی حکومتی است که توسعه و طراحی شد توسط استودیو بازیسازی Firefly Studios (استودیو فایرفلای) برای اندروید است. شما باید حکومت خود را از لحظا مختلف بسازید و هر کاری برای قویتر کردن پادشاهیتان انجام دهید. مردم خود را افزایش دهید و از طریق مردم سربازان خود و ارتش هایتان را به وجود آورید و از قلمرو خود برابر دشمنان و دیگر پادشاهی های قدرمند قرون وسطی دفاع نمایید. ساخت قلعه و ایجاد بسیاری از ساختمان ها جهت پیشرزفت پادشاهی کمک می کند. شما می توانید از طریق مبارزه با دیگر حکومت های پادشاهای بسیاریاز منایع مختلف از جمله سکه، ذخیره غذایی (جیوه)، سلاح و … را به دست آورید که همه ای این مورد های نامبرده شده از جذبایت و هیجان های بازی است!

اگر شما هم جز کسانی هستید که قبلا بازی های جنگ های صلیبی را در پلتفرم های مختلف تجربه کردید؟ می توانید این بار نیز در پلتفرم موبایل از جمله سیستم عامل اندروید لذت ببرید. این بازی در اندروید به همراه دیتا منتشر یافته که همانطور نیز از عنوان مطلب پیداست ، بازی با نام Stronghold Kingdoms (قلعه پادشاهی) در پلی استوری گوگل منتشر یافته است. لازم به ذکر است که فایل دیتا نزدیک به 200 مگابایت است در ادامه مطل با لینک مستقیم (پرسرعت) جهت دانلود قرار گرفته!

ویژگی های بازی Stronghold Kingdoms :

– ساخت یک دیوار آنلاین و حفاظت از آن را با دفاع از قلعه خود

– حکومت قرون وسطی و جنگ در سراسر انگلستان، اروپا و …

– دشمنان را متقاعد کن، تجارت با جناح ها و کشف یک دنیای قرون وسطایی پر از هزاران بازیکن دیگر.

– جنگ های صلیبی با پادشاهی مختلف و جنگ با یک دیگر

– بسیاری از ساختمان ها برای ایجاد با قابلیت های ارتقاء

– ساخت ارتش خود برای مبارزه با دیگر پادشاهی ها

– و …

دانلود Stronghold Kingdoms 30.139.1613 – بازی جنگ های صلیبی برای موبایل اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.