دانلود Speed Booster, Cleaner – unlimited pro 3.12 – برنامه افزایش سرعت و تمیزکننده اندروید

انتشار: 3 خرداد 1398
ورژن: 3.12
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Speed Booster, Cleaner – unlimited pro 3.12 – برنامه افزایش سرعت و تمیزکننده اندروید

Speed Booster, Cleaner – unlimited and pro version یکی از اپ های عالی و پرامکانات برای موبایل های اندرویدی است که طراحی شده برای به وجود آوردن یک سیستم پاکسازی قدرتمند برای افزایش سرعت موبایل است. تقویت کننده سرعت و تمیز کننده گوشی حافظه دو جمله خلاصه برای توضیح دادن این برنامه است که برای ارتقاء موبایل به صورت رایگان کارای بسیار بالایی دارد. این روش باعث کاهش فضای حافظه پنهان می شود و بهینه سازی را به طور کامل بر روی موبایل اجرا می کند تا از اجرای روانتری موبایل برخوردار باشد. دستگاه های اندروید خود را می توانید به راحتی تمیز و تقویت کنید، حتی این امکان وجود داره که با افزایش حافظه پنهان و ورود برنامه های غیر امن، باعث به وجود آمدن ویروس در موبایل می شود که یکی از دلایل بهینه نه نگهداشتن سیستم عامل است.

برنامه Speed Booster, Cleaner علاوه بر دیگر امکانات دارای سیستم کولر و خنک کننده موبایل است که در گوشی های ضعیف از سوختن و خراب شدن  به شدت جلوگیری می کند. در ادامه مطلب ویژگی های بسیاری از این برنامه را به طور خلاصه اشاره کرده ایم که در کل از کیفیت طراحی فوق العاده ای برخوردار است.  کی از دستاورهای اپلیکیشن Speed Booster, Cleaner آمار بالا در پلی استوری گوگل می باشد که عبارت است از کسب امتیاز 4.5 از 5.0 با بیش از 100 ها هزار بار دانلود، توسط کاربران است. همچنین لازم به ذکر می باشد که بنسخه فرار گرفته از برنامه نسخه پرو و بدون تبیلغات با ویژگی های بیشتر می باشد که نسبت به نسخه رایگان سطح بالایی دارد و شما می توانید دانلود کنید.

ویژگی های برنامه Speed Booster, Cleaner :

– پاکسازی فایل های فاسد تمیز و آزاد سازی فضای بیشتر

– افزایش سرعت تلفن همراه تا چند برابر با پاکسازی و تمیز کزدن

– صرفه جویی در مصرف باتری با کاهش مصرف از طریق بستن برنامه ها و …

– قابلیت افزایش امنیت گوشی با گذاشتن قفل بر روی برنامه های مختلف

– کولر پردازنده و خنک کننده موبایل همراه

– سیستم حرفه ای مدیریت برنامه ها

– نظارت بر سیستم موبایل و بررسی از لحاظ های مختلف

دانلود Speed Booster, Cleaner – unlimited pro 3.12 – برنامه افزایش سرعت و تمیزکننده اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.