دانلود Wise Windows Key Finder – پیدا کردن شماره سریال ویندوز

انتشار: 20 اسفند 1400
ورژن: 1.0.2.13
دانلود Wise Windows Key Finder – پیدا کردن شماره سریال ویندوز

Wise Windows Key Finder نرم افزاری نسبتا جدید از سوی شرکت نرم افزاری wise cleaner برای سیستم عامل ویندوز می باشد که همانطور از نامپش پیداست می تواند شماره سریال سیستم عامل ویندوز را پیدا کند. این برنامه در این زمینه می توان گقت که به نوعی ابزار کاربردی عالی است که به نوعی میشه گقت از همه نسخه های مختلف ویندوز پشتیبانی می کند که برخی از آن ها عبارتند از ویندوز 10، ویندوز 8.1، ویندوز 8، ویندوز 7، ویندوز ویستا، حتی ویندوز ایکس پی و … که قادر است شماره سریال های مورد نظر هر نسخه را پیدا کند.

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی این برنامه Wise Windows Key Finder پشتیبانی از آفیس است که از نسخه های مختلف از آفیس از جمله آفیس 2003، آفیس 2007، آفیس 2010، آفیس 2013 به خوبی پشتیبانی می کند. این نرم افزاز دارای رابط کاربری آسان و سریع که حتی امکان ذخیره کردن شما رسال سریال های پیدا شده را در فایل های پی دی اف و متنی می دهد که می توانید صورت نیازز از این قابلیت بهره برید.

نرم افزار Wise Windows Key Finder و برخی ویژگی های آن

  • کم حجم و رایگان برای استفاده
  • پشتیبانی از اکثر نسخه های سیستم عامل ویندوز (قدیمی و جدید)
  • پشتیبانی از پدا کردن سریال دفتر ویندوز ، آفیس
  • رابط کاربری آسان و ساده
  • خروجی از شماره سریال در عنوان فایل متنی و پی دی اف

دانلود Wise Windows Key Finder – پیدا کردن شماره سریال ویندوز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.