دانلود Wise Auto Shutdown 1.7.1.89 – خاموش کردن خودکار کامپیوتر

انتشار: 3 خرداد 1397
ورژن: 1.7.1.89
دانلود Wise Auto Shutdown 1.7.1.89 – خاموش کردن خودکار کامپیوتر

Wise Auto Shutdown نرم افزاری کاملا رایگان و کاربردی برای خاموش کردن خودکار کامپیوتر می باشد که شما کافی است تنظیمات لازم را مانند: تنظیم دقیق ساعت، نوع خاموش شدن سیستم و … را انجام دهید تا نرم افزار طبق تنظیماتی که روش اعمال شده است به صورت خودکار در زمان تعیین شده سیستم را خاموش کند. نرم افزار Wise Auto Shutdown هیچ پیچیدگی منویی، گزینه ای و … ندارد که شما می توانید بدون نیاز به سواد خاص از برنامه استفاده کنید. نرم افزار از تمامی نسخه های سیستم عامل ویندوز پشتیبانی می کند و حجم کمی دارد که از منابع سیستم هم به شکل ناچیزی استفاده می شود.

ویژگی های نرم افزار Wise Auto Shutdown :

– کاملا رایگان و کم حجم

– بدون نیاز به تنطیمات پیچیده

– قادر به خاموش کردن خودکار کامپیوتر در زمان مشخص شده

– استفاده کم از منابع سیستم

– کاملا سازگار با تمامی نسخه های ویندوز

 

تصاویری از نرم افزار:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-11123 size-medium” title=”Wise Auto Shutdown” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Wise-Auto-Shutdown-1-300×196.webp” alt=”Wise Auto Shutdown” width=”300″ height=”196″ />

دانلود Wise Auto Shutdown 1.7.1.89 – خاموش کردن خودکار کامپیوتر

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.