دانلود SmartFix Tool 1.4.8.0 – عیب یابی و رفع مشکلات سیستم

انتشار: 11 تیر 1396
ورژن: 1.4.8.0
دانلود SmartFix Tool 1.4.8.0 – عیب یابی و رفع مشکلات سیستم

بعد از نصب سیستم عامل ویندوز بر روی کامپیوتر، به مرور گذشت زمان ویندوز دچار مشکلات مختلف و سیستمی می شود که با عث از کار افتادن برخی از ویژگی های آن خواهد بود. SmartFix Tool نرم افزاری رایگان و ساده جهت عیب یابی سریع مشکلات سیستمی می باشد که قادر به تعمیر کردن و رفع برخی از مشکلات به ظور خودکار است! تنها کار این برنامه رفع مشکلات ویندوز نیست بلکه می تواند به صورت سریع سیستم را بررسی کرده و نرم افزارهای مخرب ناشناخته را پیدا کند و کامپیوتر شما را از نرم افزارهای مخرب دور نگهدار. این ابزار عالی می تواند با قابلیت هایی که دارد سرعت و عملکرد سیستم کامپیوتری شما افزایش دهد.

نرم افزار SmartFix Tool طراحی شده با محیط ساده هست که دارای گزینه های ساده و آسان برای استفاده می باشد که شما می توانید تنها با چند کلیک به منظور راه اندازی ابزار تعمیر نیاز به کار ببرید و در نظر داشته باشید که هیچ پارامترهای پیچیده وجود ندارد. برنامه با انجام پاکسازی های مفید فضای را کاهش می دهد که باعث افزایش سرعت می شود. همچنین با حذف فایل های مخرب، امکان مدیریت آیتم های راه اندازی با کمک چند ابزار شخص ثالث فراهم می کند. SmartFix Tool از اکثر نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز پشتیبانی می کند و سازگاری کامل دارد که در یک نسخه برای سیستم عامل های 32 و 64 بیتی عرضه شده است.

ویژگی های نرم افزار SmartFix Tool

  • محیط ساده بدون هیچ گزینه پیچیده
  • پشتیبانی از اکثر نسخه های ویندوز
  • ابزارهای مختلف جهت رفع مشکلات سیستم
  • پاکسازی های مفید از جمله حذف فایل ها و نرم افزارهای مخرب
  • مدیریت و حذف آیتم های غیر ضروری راه اندازی
  • توانایی عیب یابی سریع سیستم

دانلود SmartFix Tool 1.4.8.0 – عیب یابی و رفع مشکلات سیستم

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.