دانلود UserBenchmark 2.9.3.0 – نرم افزار تست سریع سرعت کامپیوتر

انتشار: 10 تیر 1397
ورژن: 2.9.3.0
,
دانلود UserBenchmark 2.9.3.0 – نرم افزار تست سریع سرعت کامپیوتر

شاید در بعضی از مواقع به خاطر دلایلی بخواهید از سرعت کامپیوتر خود با خبر شوید. برای مطلع شدن از سرعت کامپیوتر راه های مختلف وجود دارد یکی از بهترین ها برای رسیدن به نتیجه دقیق استفاده از نرم افزارهای تست سرعت کامپیوتر می باشد که علاوه بر داشتن اطلاعات کافی و دقیق در مورد سرعت کامپیوتر از رابط کاربری سریع و آسان چند ثانیه برخوردار می باشد. UserBenchmark یکی از نرم افزار تست سریع کامپیوتر می باشد که با نصب آن در سیستم عامل ویندوز، کامپیوتر خود را می توانید مورد آزمایش قرار دهید و اطلاعات کاربردی را در این زمینه به دست آورید. شما از این طریق به سرعت می توانید کامپیوتر خود را اندازه گیری کنید، مشکلات سخت افزار را شناسایی کرده و راه حل آن ها را پیدا نمایید تا به نوعی به سیستم کامپیوتری خود بهینه سازی کلی را ببخشید!

نصب برخی از نرم افزارهای سنگین سرعت سیستم عامل ویندوز را کاهش می دهند که می توانید با نصب آن ها بر روی کامپیوتر خود ، با تست زدن سرعت کامپیوتر به نتایج مورد نظر در مورد برنامه های کاهش دهنده سرعت پی ببرید. در کل می توان گفت که نرم افزار UserBenchmark یک ابزار تست سرعت کامل از تمام لحاظ سخت افزاری ویندوز از جمله سی پی یو، کارت گرافیک، درایو و … که برای هر کدام از آن ها نحوه تست متفاوت را نیز به کار می گیرد تا به نتیجه دقیق تری برسد. آخرین ورژن از این نرم افزار را می تواند به صورت رایگان از ادامه همین مطالب با لینک مستقیم دریافت کنید.

ویژگی های نرم افزار UserBenchmark :

– تست های CPU با عدد صحیح، شناور و رشته

– تست های GPU با شش بازی شبیه سازی 3D برای چالش کشیدن کارت گرافیک

– آزمون های درایو یا نوشتن پایدار و IO مخلوط

– آزمون های RAM با پهنای باند تک و تاخیر زمانی

– شناسایی اجزای کامپیوتر از لحاظ های مختلف

– امکان مقایسه کردن تست سرعت خود با دیگر کامپیوترهای تست شده

– امکان اشتراک گذاری نظر خود

دانلود UserBenchmark 2.9.3.0 – نرم افزار تست سریع سرعت کامپیوتر

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.