دانلود Mouse Speed Switcher 3.4.2 – تنظیمات سرعت ماوس در ویندوز

انتشار: 6 تیر 1396
ورژن: 3.4.2
دانلود Mouse Speed Switcher 3.4.2 – تنظیمات سرعت ماوس در ویندوز

Mouse Speed Switcher نرم افزاری کم حجم و قدرتمند برای سفارشی کردن ماوس از لحاظ سرعت و … می باشد که مخصوص سیستم عامل ویندوز است. با نصب و استفاده از این برنامه به راحتی می توانید ویژگی های دلخواهی را به قابلیت های ماوس اضافه کنید که باعث می شود تا راحت بتوانید از ماوس در ویندوز استفاده و کنترل کنید. همچنین برنامه امکانات زیادی را برای تنظیم سرعت ماوس، فراهم می کند که این روش بسیار کاربردی بوده است.

لپ تاب ها دارای صفحه لمسی برای کنترل ماوس هستند که کار با ماوس را بسیار سخت کرده است، ولی شما می توانید با نصب و استفاده از نرم افزار Mouse Speed Switcher در لپ تاپ به راحتی می توانید تنظیمات لازم را جهت کنترل آسان ماوس و دسترسی سریع به فایل ها انجام دهید. این نرم افزار طراحی شده است با محیط ساده و رابط بصری که به آسانی آّ خوردن می توانید تنظیمات را اعمال کنید و همچنین از نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز به صورت کامل پشتیبانی می کند.

دانلود Mouse Speed Switcher 3.4.2 – تنظیمات سرعت ماوس در ویندوز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.