دانلود Glary Disk Cleaner – نرم افزار پاکسازی فایل های اضافی هارد دیسک

دانلود Glary Disk Cleaner – نرم افزار پاکسازی فایل های اضافی هارد دیسک

شاید برای شما هم پیش آمده است که با افت شدید سرعت ویندوز روبه رو شوید. بعضی وقتا دلیل افت سرعت ویندوز، بودن بیش از حد فایلهای بیهوده و اضافی در هارد دیسک می باشد. Glary Disk Cleaner با حذف فایل های اضافی فضای هارد دیسک را کاهش داده و سرعت ویندوز را بالا می برد. این نرم افزار کاربردی با حجم کم و قابلیت های فروان به راحتی فایل های که اضافی و مورد نیاز ویندوز نیستند را به صورت کامل حذف می کند و ویندوز را سبک تر کرده تا سرعت افزایش بیابد. کار با نرم افزار بسیار ساده و آسان است و به تنظیمات خاصی نیاز ندارد.

(بیشتر…)

...
دانلود IObit Unlocker – نرم افزار پاک کردن فایل های غیر قابل حذف

دانلود IObit Unlocker – نرم افزار پاک کردن فایل های غیر قابل حذف

بعضی وقتا فایل های از نرم افزارهای پاکشده یا برخی از فایل های غیر قابل حذف مواجه می شوید که هر کاری می کنید هنگام حذف خطا می دهد. چنین فایل هایی اکثرا با نام غیر قابل حذف شناخته می شوند که این مشکل می تواند از خود فایل یا خطاهای سیستمی باشد که به هر حال برای کاربران مشکل ایحاد می کند. نرم افزارهای مختلف برای حذف فایل های غیر قابل حذف وجود دارد که یکی از بهترین و محبوترین ها نرم افزار IObit Unlocker می باشد که از کمپانی محبوبی نیز ارائه شده است. این نرم افزار در کل قادر است به حذف نمودن برنامه های غیر قابل حذف و خطادار از جمله پلاگین ها و برنامه های ویندوز بپردازد و امنیت را از لحاظ های نرم افزار در سیستم شما افزایش دهد که تاثیر گذار است.

IObit Unlocker به شما اجازه خواهد داد تا به بروزرسانی درایورهای ویندوز بپردازید که این امر 200% تکمیل می شود و رخ می هد. ایزن اتفاق با پرتکل https روخ می افتد که از امنیت بالاتری نسبت به دیگر پروتکل ها برخوردار است. این نرم افزار نیز همانند دیگر برنامه های شرکت Iobit از دو نسخه پولی و رایگان برخوردار است که در نس...

دانلود Wise Disk Cleaner 9.7.6 + Portable – نرم افزار پاکسازی کامل هارد دیسک

دانلود Wise Disk Cleaner 9.7.6 + Portable – نرم افزار پاکسازی کامل هارد دیسک

Wise Disk Cleaner نرم افزار قدرتمند و حرفه ای برای پاکسازی فایل های هارد دیسک در ویندوز می باشد. این نرم افزار قادر است بین میلیون ها فایل جستجو کند و فایل های که برای ویندوز نیستند را پیدا کرده و به کلی حذفشان کند. Wise Disk Cleaner با سرعت بالایی که در جستجو دارد به راحتی می تواند در زمان کمتری هارد را پاکسازی کند و حجم هارد دیسک را نیز کاهش دهد که این یکی از ویژگی هایش به حساب می آید. بعضی از فایل ها هستند که قابل شناسایی و حذف نیستند، ولی این برنامه قدرتمند آنها را شناسایی کرده و حذف می کند.

(بیشتر…)

...
دانلود Clone Files Checker 5.3 – نرم افزار پیدا کردن و پاکسازی فایل های تکراری

دانلود Clone Files Checker 5.3 – نرم افزار پیدا کردن و پاکسازی فایل های تکراری

Clone Files Checker نرم افزار کم حجم با محیط نسبتا حرفه ای جهت حذف و پاکسازی فایل های تکراری در سیستم عامل ویندوز کامپیوتر می باشد که به نوعی ابزار مفیدی در زمینه کاهش فضای پرسده هارد است. شما می توانید اسکن نرم افزار را بر روی دایرکتوری های خاص تنظیم کنید تا بتوانید در محل مشخص شده تمام فایل های تکراری را پیدا کند و با عملیات خاص حذفشان نماید. همچنین با این نرم افزار شما قادر هستید، در جستجو مشخص کنید که فایل های از چه نوع باشند با چه فرمت هایی که از این طریق می توانید برای مثال تنها ویدیوها سا عکس ها را مورد بررسی قرار دهید که همان اعمال و محدودسازی فیلتر در جستجو به حساب می آید.

نرم افزار Clone Files Checker این امکان را می دهد که قبل از حذف کردن هر نوع فایل از آن ها پشتیبان گیری شود که در صورت حذف فایل های تکراری مهم بتوانید آن ها را برگردانید. همچنین نرم افزار این امکان را به شما داده است که علاوه بر فایل های تکراری فایل های خراب را نیز پیدا کنید که به درد نمی خورند. نرم افزار Clone Files Checker از نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز از جمله ویندوز 1...

دانلود Wise Anti Malware Pro 2.1.1.90 – نرم افزار پاکسازی کامپیوتر ویروسی

دانلود Wise Anti Malware Pro 2.1.1.90 – نرم افزار پاکسازی کامپیوتر ویروسی

Wise Anti Malware نرم افزاری جدید از سوی wisecleaner برای سیستم عامل مل ویندوز می باشد که طراحی شده مخصوص حذف و پاکسازی تمام فایل های ویروسی، بدافزاری، جاسوسی و حتی تروجان ها است. با نصب این نرم افزار شما می توانید کامپیوتر خود را در همه زمان کاملا امن نگهدارید. قادر است به راحتی تروجان ها را در کمترین زمان شناسایی کند و تهدیدهای آن ها را از بین ببرد و حتی پنجره های تبلیغاتی مزاجم را که از طریق های مختلف باز می شوند ، همیشه بسته نگهدارد. نرم افزار Wise Anti Malware با عملیات آویرا جیامبیایچ و شرکت KG طراحی شده است که دارای آخرین فن آوری تشخیص تهدید ویروسی در سیستم میباشد که در نهایت باعث می شود به شما کمک کند که مانند ویروس، تروجان، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، فیشینگ، جاسوس افزارها و … را تشخص دهد و حذف کند.

این نرم افزار عالی با سیستم عامل های ویندوز شازگاری کامل دارد از جمله با نسخه آخر ویندزو 10 کاملا سازگار است که با پاکسازی و عملیاتی که انجام می دهد ویندوز را به خوبی به نوعی بهینه سازی می کند که در افزایش سرعت شاید موثر نیز باشد. البته تنه...

دانلود Glary Disk Cleaner 5.0.1.139 – پاکسازی فایلهای اضافی هارد دیسک

دانلود Glary Disk Cleaner 5.0.1.139 – پاکسازی فایلهای اضافی هارد دیسک

شاید برای شما هم پیش آمده است که با افت شدید سرعت ویندوز روبه رو شوید. بعضی وقتا دلیل افت سرعت ویندوز، بودن بیش از حد فایلهای بیهوده و اضافی در هارد دیسک می باشد. Glary Disk Cleaner نام نرم افزاری می باشد که با حذف فایل های اضافی فضای هارد دیسک را کاهش داده و سرعت ویندوز را بالا می برد. این نرم افزار کاربردی با حجم کم و قابلیت های فروان به راحتی فایل های که اضافی و مورد نیاز ویندوز نیستند را به صورت کامل حذف می کند و ویندوز را سبک تر کرده تا سرعت افزایش بیابد. کار با نرم افزار بسیار ساده و آسان است و به تنظیمات خاصی نیاز ندارد.

(بیشتر…)

...
دانلود PrivaZer 3.0.24 + Portable – پاکسازی فایل های بیهوده

دانلود PrivaZer 3.0.24 + Portable – پاکسازی فایل های بیهوده

با گذشت زمان و نصب و حذف برنامه های مختلف فایل های باقی می ماند که خالی و در لحاظ دیگر می توان گفت بیهوده هستند و با اشغال فضای ویندوز باعث به وجود آمدن کندی در عملکر سیستم می شوند. برای حذف فایل های بدرد نخور باید از نرم افزارهای مختلفی که جهت حذف و پاکسازی فایلها برای سیستم عامل ویندوز وجود دارد، استفاده کرد. PrivaZer نرم افزار عالی و کم حجم با قابلیت های بسیار جهت حذف و پاکسازی فایل های زاید و بیهوده می باشد. این برنامه قادر است تمام فایل های باقی مانده از نرم افزارهای حذف شده و همچنین فایل های اضافی را با یک اسکن پیدا کرده و آن ها را به صورت کامل پاکسازی کند که حذف قطعی و غیر قابل برگشت بوده است! همچنین برنامه با پاکسازی که انجام می دهد در حالتی دیگر می تواند ویندوز را رجیستری نیز کند.

نرم افزار PrivaZer قادر به تمیز کردن ایمن مرورگرهای اینترنتی از نظر کوکی ها مانند: کوکی های سیلورلایت، فلش و … است که دیگر برنامه های حذف و پاکسازی این قابلیت را ندارند. این نرم افزار به صورت رایگان در دو نسخه نصبی و پرتابل (قابل حمل) عر...