Wise Folder Hider 4.22 Build 157 مخفی سازی فایل ها و پوشه ها

Wise Folder Hider 4.22 Build 157 مخفی سازی فایل ها و پوشه ها

Wise Folder Hider نرم افزاری کاربردی و قدرتمند با حجم کم برای مخفی سازی فایل ها و پوشه ها می باشد که با استفاده از این نرم افزار می توانید عکس، ویدئو، و اطلاعاتی که نمی خواهید آن ها را کسی در کامپیوتر شما ببیند را به راحتی پنهان کنید. برای استفاده از این برنامه فقط باید بعد از نصب کردن رمزه دلخواهی انتخاب کنید تا با آن رمز بتوانید اطلاعاتی که مخفی کردید را ببینید.

(بیشتر…)

...
My Lockbox Professional 4.0.1.701 – پنهان کردن و گذاشتن رمز روی فایلها

My Lockbox Professional 4.0.1.701 – پنهان کردن و گذاشتن رمز روی فایلها

اگر شما در کامپیوتر شخصی خود اطلاعاتی دارید که می خواهید از چشم دیگران دور باشد و نتوانند به آن ها دسترسی پیدا کنند، می توانید از نرم افزارهای امنیتی و رمزگذاری استفاده نمایید که می توانید بسیار مفید و کاربردی باشد. My Lockbox Professional یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای رمز و قفل گذاری فایل ها در سیستم عامل ویندوز می باشد که با امکانات بسیار از حجم کمی برخوردار است. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا به راحتی بتوانید تمام فایل هایی که در ویندو، قصد قفل گذاری آن ها را دارید، پنهان کنید و یا بر روی آن ها از رمزهای قدرتمندی استفاده نمایید تا دیگر به هیچ عنوان نتوانند به آن ها دسترسی پیدا کنند!

نرم افزارهای زیادی در زمینه قفل گذاری فایل ها وجود دارد که هر کدوم از ویژگی های کم و حجم بالایی نسبت به نرم افزار My Lockbox برخوردارند. این نرم افزار عالی قادر است با روش های مختلفی، پوشه ها را از دید دیگران دور نگهدارد و همیشه خیال شما را از بابت امنیت فایل های مهم راحت کند. My Lockbox دارای رابط کاربری جذاب و آسان با گزینه های ساده می باشد که به ر...

دانلود Hide Folders 5.5 – نرم افزار مخفی کردن و قفل گذاری پوشه ها در ویندوز

دانلود Hide Folders 5.5 – نرم افزار مخفی کردن و قفل گذاری پوشه ها در ویندوز

شاید شما هم جزو کسانی هستید که در کامپیوتر شما اطلاعات خصوصی وجود دارد و شما می خواهید آن ها را از چشم کاربران دیگر مخفی نگهدارید یا رمز و قفل گذاری کنید؛ پشنهاد می کنیم از نرم افزار Hide Folders استفاده نمایید! این برنامه یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای پنهان سازی و قفل گذاری پوشه ها و فایل های خصوصی افراد در سیستم عامل ویندوز می باشد. با نصب و استفاده کردن از نرم افزار شما قادر به این می سازد تا به راحتی هر اطلاعاتی را که می خواهید از هارد دیسک کامپیوتر خود مخفی کنید یا رمز عبوری برای محافظت بر روی آن قرار دهید. نرم افزار این مکان را به کاربر می دهد از چهار روش قفل گذاری، رمز گذاری، قفل کردن، پنهان کردن استفاده کنید و تعداد نا محدودی از فایل ها را به صورت همزمان مخفی یا رمزگذاری کنید!

نرم افزار Hide Folders ویژگی های زیادی دارد و امکانات عالی را در دسترس کاربر قرار می دهد تا از آن ها بتواند بهره ببرد. اگر فایل هایی با حجم بالا دارید، لازم نیست از پشتیبانی نکردن نرم افزار جهت مخفی سازی فال های حجم بالا باشید، زیرا برنامه پشت...