دانلود Registry Finder 2.20 – نرم افزار جستجوی رجیستری در ویندوز

انتشار: 30 خرداد 1396
ورژن: 2.20
دانلود Registry Finder 2.20 – نرم افزار جستجوی رجیستری در ویندوز

Registry Finder نرم افزاری کم حجم و رایگان جهت جستجوی رجیستری در سیستم عامل ویندوز می باشد که امکان ویرایش رجیستری ها نیز می دهد. با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید در حالت ایمن و آسان به ویرایش رجیستری ها مدنظرتون بپردازید که به راحتی پرش یا کپی کنید. سرعت بالای جستجوی برنامه به شما این امکان را می دهد تا در عرض چند ثانیه به فهرست رجیستری محلی دسترسی داشته باشید و به ایجاد، حذف، تغییر نام کلید ها و مقادیر یا تغییر دستاوردهای فناوری اطلاعات بپردازید. رجیستری را کمی پیچیده می باشند به خاظر همین ویرایش و تغییر آن ها ممکن است برای شما مشکل ایجاد کنید، ولی با استفاده از نرم افزار Registry Finder به راحتی می توانید آن ها را پیدا و ویرایش کنید!

نرم افزار رجیستری فایندر بعد از جستجو کردن تمام موارد یافت شده را در یک پنجره با لیست کامل نمایش می دهد که بسیار کاربردی است و شما می توانید آیتم های دلخواه خود را در آن حذف کنید. جستجوی سریع، امکان کپی، پرش و چسباندن کلید، امکان ویرایش و انجام تغییرات، نمایش نتایج جستجو مجموع در یک لیست، امکان جستجو کلیدهای پنهان و … از برخی ویژگی های این نرم افزار است که با امکاناتی که دارد برای شما این امکان را فراهم می کند تا به آسانی عملیات لازم را انجام دهید. برنامه Registry Finder نصب آسان و محیط ساده ای دارد و با اکثر نسخه های قدیمی و جدید ویندوز سازگاری کامل دارد.

ویژگی های نرم افزار Registry Finder

 • جستجوی سریع و حرفه ای
 • امکان برش، کپی، چسباندن کلید
 • واگرد و ازنو تغییرات رجیستری به جز مجوز تغییر
 • قادر نمایش نتایج جستجو مجموع رجیستری در یک لیست
 • قابلیت جستجو در نتایج جستجو یافت شده
 • امکان جستجو برای کلیدهای پنهان
 • دارای چند پنجره نتایج جستجو

دانلود Registry Finder 2.20 – نرم افزار جستجوی رجیستری در ویندوز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.