دانلود Registry CleanUP Suite 6.3.0.0 – نرم افزار رجیستری و پاکسازی ویندوز

انتشار: 16 مهر 1397
ورژن: 6.3.0.0
دانلود Registry CleanUP Suite 6.3.0.0 – نرم افزار رجیستری و پاکسازی ویندوز

Registry CleanUP Suite همانطور که از نامش پیداست یکی از نرم افزارهای کم حجم در زمینه رجیستری و پاکسازی سیستم عامل پرطرفدار و پرکاربرد ویندوز است که در ادامه مطلب با لینک مستقیم برای دانلود قرار گرفته است. با استفاده از این برنامه کاربردی مفید، رجیستری سیستم خود را رفع رکوردهای نامعتبر، اضافه کردن و یا حذف آیتم ها بپردازید که باعث کاهش برخی از مشکلات سیستم عامل پیش آمده می شود و حتی پیش گیری نیز می کند. این برنامه شامل یک دسته ابزارهای مفید و کاربردی است که طراحی و توسعه یافته برای رجیستری و پاکسازی کردن سیستم عامل است. نرم افزار Registry CleanUP Suite علاوه بر داشتن امکانات و قابلیت های بسیار از محیط حرفه ای با گزینه های مشخصی برخوردار است که اگر شما یک تازه کار هست، به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد.

این برنامه می تواند بسیاری از بخش های رجیستری ویندوز را تجزیه و تحلیل کندT اینها در اطراف قسمت های ActiveX، OLE و COM تنظیمات برنامه، نرم افزار و ورودی های پردازش، فایل های رایج، اتصالات شبکه، اشیاء منو، انواع فایل ها، فایل های راهنما، ورودی های اتوکد و سخت افزار را شامل می شود. آخرین ورژن Registry CleanUP Suite به همراه فایل کرک در ادامه مطلب قرار گرفته است.

ویژگی های نرم افزار Registry CleanUP Suite :

– رفع رکوردهای نامعتبر، اضافه کردن و یا حذف آیتم های مختلف با قابلیت راه اندازی

– دارا بودن بسته ابزاری با ابزارهای همچن اسکن، تمیز کردن و تعمیر رجیستری

– رابط ابزار حرفه ای با استفاده آسان برای تازه کاران

– قابل برنامه ریزی برای اجرای خودکار بر روی سیستم

– مدیریت ارتباطات شبکه، اشیاء شروع منو و موارد دیگر

– قارد به تجزیه و تحلیل بسیاری از موارد مختلف ویندوز

– مدیریت کردن لیست ورودی و خروجی رجیستری ها

– استفاده کم از منابع سیستم از جمله سی پی یو

دانلود Registry CleanUP Suite 6.3.0.0 – نرم افزار رجیستری و پاکسازی ویندوز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.