دانلود Registry CleanUP Suite 6.3.0.0 – نرم افزار رجیستری و پاکسازی ویندوز

دانلود Registry CleanUP Suite 6.3.0.0 – نرم افزار رجیستری و پاکسازی ویندوز

Registry CleanUP Suite همانطور که از نامش پیداست یکی از نرم افزارهای کم حجم در زمینه رجیستری و پاکسازی سیستم عامل پرطرفدار و پرکاربرد ویندوز است که در ادامه مطلب با لینک مستقیم برای دانلود قرار گرفته است. با استفاده از این برنامه کاربردی مفید، رجیستری سیستم خود را رفع رکوردهای نامعتبر، اضافه کردن و یا حذف آیتم ها بپردازید که باعث کاهش برخی از مشکلات سیستم عامل پیش آمده می شود و حتی پیش گیری نیز می کند. این برنامه شامل یک دسته ابزارهای مفید و کاربردی است که طراحی و توسعه یافته برای رجیستری و پاکسازی کردن سیستم عامل است. نرم افزار Registry CleanUP Suite علاوه بر داشتن امکانات و قابلیت های بسیار از محیط حرفه ای با گزینه های مشخصی برخوردار است که اگر شما یک تازه کار هست، به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد.

این برنامه می تواند بسیاری از بخش های رجیستری ویندوز را تجزیه و تحلیل کندT اینها در اطراف قسمت های ActiveX، OLE و COM تنظیمات برنامه، نرم افزار و ورودی های پردازش، فایل های رایج، اتصالات شبکه، اشیاء منو، انواع فایل ها، فایل های راهنما، ورودی های اتوکد ...

دانلود Auslogics Registry Cleaner 7.0.10.0 – تمیز کننده رجیستری ویندوز

دانلود Auslogics Registry Cleaner 7.0.10.0 – تمیز کننده رجیستری ویندوز

در کامپیوتر شما هم ممکن است مشکلاتی مانند: کند شدن سرعت برنامه ها، خطاهای مختلف و … مشاهده کنید که اینگونه مشکلات احتمال زیادی دارد در عملکرد کامپیوتر نیز تاثیر گذار باشد و سرعت سیستم را کاهش دهد. Auslogics Registry Cleaner نرم افزاری کاملا رایگان بدون هیچ محدودیتی و کم حجم جهت بهینه و پاکسازی رجیستری ویندوز می باشد که می توانید با استفاده از این برنامه رجیستری ویندوز را بهینه سازی نمایید و راه حلی ایجاد کنید برای مشکلات و خطاهای ویندوز که باعث کاهش سرعت عملکرد کامپیوتر می شوند. نرم افزار Auslogics Registry Cleaner قادر است ورودی های رجیستری برنامه را بررسی و پیدا کرده و هرگونه ورودی نامعتبر رجیستری که از برنامه ها به جا مانده را پاکسازی می کند.

نرم افزار Auslogics Registry Cleaner کاملا رایگان و امن است و اگر ورودی های نامعتبری از برنامه های حذف شده در کامپیوتر شما به جا مانده است، از این رو بهتر است از نرم افزار استفاده نمایید.

دانلود Registry Life 3.43 نرم افزار بهینه سازی و پاکسازی رجیستری

دانلود Registry Life 3.43 نرم افزار بهینه سازی و پاکسازی رجیستری

بهینه سازی و پاکسازی رجیستری یکی از مهمترین کارها در سیستم عامل ویندوز می باشد که سرعت سیستم را از همه لحاظ افزایش می دهد. Registry Life نرم افزار کاربردی و رایگان برای بهینه سازی و پاکسازی رجیستری ویندوز می باشد. این برنامه ابزاری برای یکپارچه سازی و فشرده سازی رجیستری است و به کمک این نرم افزار می توانید خطاهای ویندوز را حذف کنید و به سیستم بهبود ببخشد.

(بیشتر…)

...
Wise Registry Cleaner 9.47 + Portable بهینه سازی رجیستری ویندوز

Wise Registry Cleaner 9.47 + Portable بهینه سازی رجیستری ویندوز

پاکسازی و بهینه سازی رجیستری یکی از کارهای مهم و ضروری برای سیستم عامل ویندوز به حساب می آید، که باعث می شود سرعت ویندوز افزایش یابد.Wise  Registry Cleaner نرم افزار کاربردی، کم حجم برای پاکسازی و بهینه سازی رجیستری فایل ها و کلیدهای غیر ضروری ویندوز می باشد که به عملکرد سیستم بهبود می بخشد. این نرم افزار یک لیست کامل از مشکلات سیستم در اختیار شما قرار می دهد و می تواند با اسکن کردن، فایلها و کلیدهای غیر ضروری را شناسایی و برای پاکسازی قرار دهد. نرم افزار Wise Registry Cleaner با اینکه حجم کمی دارد، ولی می تواند به خوبی ویندوز را پاکسازی و بهینه سازی رجیستری کند.

(بیشتر…)

...
دانلود Battery Optimizer 3.0.5.22 – بهینه سازی و افزایش عمر باتری لپ تاپ

دانلود Battery Optimizer 3.0.5.22 – بهینه سازی و افزایش عمر باتری لپ تاپ

بسیاری افراد امروز به جای کامپیوتر از لپ تاپ استفاده می کنند؛ زیرا کامپیوترهای رو میزی سنگین و علاوه بر این بزرگ هستند که به طور مدام قابل حمل نمی باشد، ولی لپ تاپ دارای اجزای رایانه ای است و طراحی شده به صورت جمع و جور می باشد که مخصوص حمل در هر جا است. یکی از مشکلات رایج و عادی در لپ تاپ اتمام زود و یا خراب شدن باتری هست که دلایلی مختلفی باعث خرابی باتری می شود. استفاده از لپ تاپ هنگام شارژ، انجام بازی های رایانه ای و … از برخی دلایل خرابی باتری و اتمام زود شارژ است که یکی از راهکارهای جلوگیری از زودتر خحراب شدن باتری لپ تاپ استفاده از نرم افزارهای بهینه سازی و صرف جویی شارژ باتری می باشد.

Battery Optimizer برنامه ی کم حجم و رایگان جهت بهینه سازی و بررسی باتری لپ تاپ است که طراحی شده و مخصوص سیستم عامل ویندوز می باشد. این برنامه قادر است در عرضه چند دقیق با بررسی قدرتمند خود، باتری را به صورت کامل بهینه ساز کند که در نتیجه باعث افزایش طول عمر آن می شود و دیگر لازم نیست که شما باتری لپ تاپ در زمان کمتر تغییر دهید. همچنین نرم افزار ...

دانلود Registry Finder 2.20 – نرم افزار جستجوی رجیستری در ویندوز

دانلود Registry Finder 2.20 – نرم افزار جستجوی رجیستری در ویندوز

Registry Finder نرم افزاری کم حجم و رایگان جهت جستجوی رجیستری در سیستم عامل ویندوز می باشد که امکان ویرایش رجیستری ها نیز می دهد. با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید در حالت ایمن و آسان به ویرایش رجیستری ها مدنظرتون بپردازید که به راحتی پرش یا کپی کنید. سرعت بالای جستجوی برنامه به شما این امکان را می دهد تا در عرض چند ثانیه به فهرست رجیستری محلی دسترسی داشته باشید و به ایجاد، حذف، تغییر نام کلید ها و مقادیر یا تغییر دستاوردهای فناوری اطلاعات بپردازید. رجیستری را کمی پیچیده می باشند به خاظر همین ویرایش و تغییر آن ها ممکن است برای شما مشکل ایجاد کنید، ولی با استفاده از نرم افزار Registry Finder به راحتی می توانید آن ها را پیدا و ویرایش کنید!

نرم افزار رجیستری فایندر بعد از جستجو کردن تمام موارد یافت شده را در یک پنجره با لیست کامل نمایش می دهد که بسیار کاربردی است و شما می توانید آیتم های دلخواه خود را در آن حذف کنید. جستجوی سریع، امکان کپی، پرش و چسباندن کلید، امکان ویرایش و انجام تغییرات، نمایش نتایج جستجو مجموع در یک لیست، ام...

دانلود Registry Backup 3.5.3 – نرم افزار گرفتن بکاپ از رجیستری ویندوز

دانلود Registry Backup 3.5.3 – نرم افزار گرفتن بکاپ از رجیستری ویندوز

همانطور که می دانید بکاپ گیری یکی از بهترین روش ها در برابر بازگردانی آسیب دیدن اطلاعات می باشد و همیشه جوابگو بوده است. Registry Backup نرم افزار کاملا رایگان و کم حجم برای تهیه بکاپ از رجیستری ویندوز می باشد که در صورت مورد نیاز از بکاپ گرفته شده استفاده شود. شما می توانید با استفاده از این برنامه به آسانی فقط با یک کلیک از رجیستری نسخه پشتیبان بگیرید و حتی در صورت لازم بازگردانی کنید! از ویژگی های نرم افزار Registry Backup می توان به پاکسازی خودکار بکاپ تهیه شده قدیمی، تنظیم و کنترل گزینه های برنامه ریزی و … اشاره کرد. نحوه استفاده از این نرم افزار آسان می باشد و شما می توانید به راحتی بدون مشکلی کار کنید.

(بیشتر…)

...