دانلود DiskDigger 1.12.6.2113 – نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده

دانلود DiskDigger 1.12.6.2113 – نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده

حتما برای شما هم این اتفاق افتاده که به دلایل مختلفی اطلاعات مهم و  با ارزش از کامپیوترتان به صورت تصادفی حذف شده باشد؛ لازم نیست که در این موقع نگران باشید، نرم افزار DiskDigger می تواند این مشکل را حل کند. این نرم افزار قادر به بازیابی اطلاعات پاک شده از جمله عکس، فیلم، موزیک، فایل و … می باشد. DiskDigger حجم بسیار کمی دارد و قادر به بازیابی اطلاعات از دست رفته از فلش، کارت حافضه، هارد دیسک و … می باشد. این ابزار بازیابی می تواند اطلاعات از دست رفته را از هارد دیسک بدسکتور نیز بازیابی کند آن هم به صورت رایگان! این نرم افزار قادر به شناسایی اطلاعاتی که به صورت کامل فرمت شده اند و ویندوز قادر به بازیابی آن ها نیست را بازیابی کند.

(بیشتر…)

...
Auslogics File Recovery 7.1.4.0 بازیابی سریع اطلاعات پاک شده

Auslogics File Recovery 7.1.4.0 بازیابی سریع اطلاعات پاک شده

Auslogics File Recovery نرم افزار قدرتمند و کم حجم در زمینه ی بازیابی اطلاعات پاک شده می باشد. با استفاده از این نرم افزار دیگر لازم نیست که نگران فایل هایی که برای شما مهم بود ولی حذف شده است باشید؛ این برنامه عالی به شما کمک می کند تا فایل هایی که به صورت تصادفی یا به هر نحوی از سیستم شما حذف شده را به صورت سالم بازیابی کنید بدون هیچ مشکلی! البته نرم افزار قادر به پشتیبانی کامل از کارت های حافظه و دوربین های دیجیتال است. اگر شما هم به چنین نرم افزاری احتیاج دارید تا اطلاعات حذف شده تان را برگردانید یا بازی یابی نمایید، می توانید نسخه جدید نرم افزار Auslogics File Recovery را با لینک مستقیم از سایت میلاد دانلود در ادامه مطلب دریافت نمایید.

(بیشتر…)

...
دانلود Eassos Recovery 4.2.1.296 – نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده

دانلود Eassos Recovery 4.2.1.296 – نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده

Eassos Recovery نرم افزار قدرتمند در زمینه ریکاوری و بازیابی اطلاعات می باشد که قادر است فایل های مختلف حذف شده را در فرمت های گوناگون بازیابی کند. این نرم افزار طراحی شده به صورت رابط جادوگر هست که می توانید در 3 مرحله ساده جهت بازیابی تمام اطلاعات از دست رفته اقدارم نمایید؛ بدون نیاز به اطلاعات و مهارت های خاص! برنامه اسکن قدرتمندی را بر روی هارد دیسک انجام می دهد که در نهایت باعث می شود تمام فایل های از دست رفته بازیابی شوند. بازیابی و برگرداندن هر نوع فایل حذف شده از RAW، غیر قابل دسترس، پارتیشن خراب شده و یا فرمت شده از دیگر ویژگی عالی و مفید نرم افزار Eassos Recovery است و این امکان را فراهم می کند فایل ها بدون آسیب بازیابی شوند!

نرم افزارهای قدرتمند و زیادی در زمینه ریکاوری فایل ها وجود دارد که اکثر آن ها دارای حجم بالا نسبت به نرم افزار Eassos Recovery هستند و همچنین از بازیابی هر نوع فایل در فرمت های مختلف پشتیبانی نمی کنند. این نرم افزار ریکاوری از اکثر کارت حافظه، فلش مموری USB پشتیبانی می کند و قادر است فایل های حذف شده را با اسکن کردن...

Wise Data Recovery 3.88.205 – بازیابی اطلاعات حذف شده

Wise Data Recovery 3.88.205 – بازیابی اطلاعات حذف شده

حتما برای شما هم این اتفاق افتاده که اطلاعات مهم کامپیوترتان به صورت تصادفی حذف شده باشد؛ نباید در این مواقع نگران شوید. نرم افزارهای بازیابی اطلاعات زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها به راحتی اطلاعات از دست رفته را بازگردانی کنید، بدون هیچ مشکلی. Wise Data Recovery یکی از نرم افزارهای حرفه ای و کم حجم در زمینه بازیابی اطلاعات برای ویندوز می باشد. این نرم افزار قادر به بازیابی فیلم، عکس، موسیقی، اسناد، ایمیل و … است و سرعت بسیار بالایی در بازیابی اطلاعات دارد که در زمان کمتری اطلاعات را بازیابی می کند. Wise Data Recovery می تواند فلش مموری، دوربین، کارت حافظه و …. را نیز بازیابی کند که این یک ویژگی مهم به حساب می آید.

نرم افزار Wise Data Recovery سازگاری کامل با تمامی نسخه های ویندوز دارد و دارای نسخه قابل حمل نیز می باشد که شما می توانید از سایت میلاد دانلود با لینک مستقیم دریافت نمایید.