دانلود Wise PC 1stAid – رفع مشکلات ویندوز به صورت خودکار

دانلود Wise PC 1stAid – رفع مشکلات ویندوز به صورت خودکار

Wise PC 1stAid نام نرم افزار عالی و کاملا رایگان از سوی شرکت معروف Wise می باشد که این برنامه قادر پیدا کردن سریع راه حل برای رفع برخی از مشکلات و خطاهای کامپیوتر را است. گاهی وقتا در سیستم عامل ویندوز مشکلات و خطاهایی به وجود می آید که شاید برای شما هم پیش آمده است که با کندی سرعت بالا آمدن سیستم یا اجرا نشدن لینک ها مواجع شوید؛ در این صورت شما می توانید با استفاده از این ابزار هوشمند این مشکلات و خطاها را با چند کلیک ساده و آسان حل نمایید.

Wise PC 1stAid با تمام نسخه های ویندوز سازگار می باشد و قادر به رفع مشکلات ویندوز به صورت خودکار و هوشمندانه است.

(بیشتر…)

...
دانلود Wise Memory Optimizer – بهینه سازی حافظه رم کامپیوتر

دانلود Wise Memory Optimizer – بهینه سازی حافظه رم کامپیوتر

Wise Memory Optimizer نرم افزار رایگان و کاربردی برای بهینه سازی رم کامپیوتر می باشد. حافظه کامپیوتر بخاطر استفاده بعضی نرم افزارهای بیهوده اشکال شده است و تاثیر منفی بر روی عملکرد سرعت سیستم می گذارد، ولی این نرم افزار فضای اشکال شده توسط برنامه ها را آزاد می کند که در نتیجه باعث افزایش سرعت عملکرد سیستم می شود. نرم افزار دارای تنظیمات پیشرفته می باشد که شما می توانید حالت بهینه سازی خودکار را فعال کنید تا هنگامی که مقدار رم بالا رفت نرم افزار خودش به صورت اتوماتیک بهینه سازی کند که اکثر نرم افزارهای بهینه سازی قادر به انجام این کار نیستند. این نرم افزار کاملا رایگان و فوق العاده آسان برای استفاده با حجم بسیار کم می باشد که شما می توانید در عرض چند ثانیه رم کامپیوترتان را بهینه کنید. نرم افزار Wise Memory Optimizer برای هر دو نسخه 32 و 64 بیتی می باشد که شما می توانید در ادامه مطلب دانلود نمایید.

(بیشتر…)...

دانلود HDCleaner 1.223 – نرم افزار تمیز کننده و بهینه ساز کامپیوتر

دانلود HDCleaner 1.223 – نرم افزار تمیز کننده و بهینه ساز کامپیوتر

HDCleaner همانطور که از نامش پیداست یک نرم افزار کامپیوتری ، طراحی شده جهت استفاده در سیستم عامل ویندوز می باشد که در زمینه تمیز کننده و بهینه سازی هارد دیسک های ویندوز کاربرد دارد و شما می توانید بهره ببرید. این برنامه ویژگی های جامع را به همراه امکانات قابل قبول و سطح بالا ارائه می دهد که برای رسیدن به نتیجه بهتر برای افزایش سرعت و … آن ها را به کار بگیرید. از کاربردهای برنامه برای شما می توانید به تمیز کردن هارد دیسک و یا رجیستری، رمزگذاری داده ها، تقسیم فایل، حذف آثار استفاده، تهیه پشتیبان از رجیستری، یکپارچه سازی جستجو طلا در رجیستری کلید ها، ارزش ها و داده ها با الگوریتم جستجو فوق العاده سریع می تواند اشاره نمود.

یکی از ویژگی های کلی برنامه رایگان بودن تمام امکانات آن از هر لحاظ بدون هیچ محدودیتی می باشد که شما می توان یک کاربر عادی می توانید از تمام امکانات و ویژگی های نرم افزار HDCleaner استفاده نمایید. با استفاده از نرم افزار در زمان بسیار کمتر می توانید شاهد پیشرفت سرعت و اجرای روان کامپیوتر خود باشید که الز ایجاد ...

دانلود TweakPower 1.021 – نرم افزار قدرتمند بهینه سازی کامپیوتر

دانلود TweakPower 1.021 – نرم افزار قدرتمند بهینه سازی کامپیوتر

TweakPower یک مجموعه همه جانبه است که طراحی شده جهت بهینه سازی کامپیوتر با هدف رساندن به کارایی مطلوب سیستم می باشد. همچنین می توان گفت این نرم افزار یک ابزار همه جانبه هوشمند است که به کاربران اجازه می دهد تا سیستم عامل و برنامه های خود را برای عملکرد مطلوب تنظیم و بهینه کنند. مشکلات را حل کنید، تنظیمات لازم را روی گوشی اعمال نمایید و بسیاری دیگر از کارها که می تواند بسیار کاربردی واقع شوند. TweakPower شامل ابزارهای مورد نیاز جهت بهینه سازی عملکرد کامپیوتر با پیشرفته است و در این عرصه به شما کمک می کند زمان بارگذاری برنامه فوق العاده سریع خود را به اجرا بگذارید که برای استفاده از ان نیازی به سواد خاصی نیست و افراد مبتدی نیز می توانند از آن بهره ببرند.

نرم افزار TweakPower می تواند به سرعت حذف های لازم که عبارتند از فایل های کش، فایل های بیهوده و … که رفع رجیستری برخی از نرم افزارها را جهت بهبود رابط ویندوز می پردازد. همچنین لازم به ذکر است که برنامه در کل آسان برای استفاده و دارای ابزارهای ...

دانلود Wise Care 365 Pro 5.1.5 Build 505 – بهینه سازی ویندوز با افزایش سرعت

دانلود Wise Care 365 Pro 5.1.5 Build 505 – بهینه سازی ویندوز با افزایش سرعت

Wise Care 365 نرم افزاری برای پاک سازی رجیستری ویندوز و حذف فایل های آشغال و بیهوده از رایانه است که به عملکرد سیستم سرعت می بخشد. این برنامه قادر به جلوگیری از برنامه های تغییر صفحه اصلی اینترنت اکسپلورر و همچنین جلوگیری از هر گونه نرم افزار جدید ناخواسته برای اضافه کردن به هنگام راه اندازی ویندوز است. یکی از ویژگی ها یا ابزارهای عالی این نرم افزار تمیز کننده جامع کامپیوتر می باشد که از هر نظر سیستم را به صورت کامل از ورودی های نامعتبر رجیستری ویندوز، پاک سازی فایل های بیهوده، تاریخچه مرور، میانبرهای نامعتبر، آثار، حافظه نهان، کوکی ها، رمزهای عبور، اجزای ویندوز، و فایل های با پسوند خاص و …  پاکسازی می کند و تاثیر بسیاری در افزایش سرعت سیستم عامل ویندوز دارد!

نرم افزار Wise Care 365 بیشتر به عنوان بهینه سازی ویندوز به کار می رود که به صورت حرفه ای و پیشرفته با حجم کمی که دارد قادر به بهینه سازی ویندوز از همه نظر است. با گذشت زمان، درایو دیسک سخت کامپیوتر و هم رجیستری به هم خواهد ریخت که با استفاده از برنامه می توانید ...

دانلود Glary Utilities Pro 5.94.0.116 – نرم افزار عالی بهینه سازی ویندوز

دانلود Glary Utilities Pro 5.94.0.116 – نرم افزار عالی بهینه سازی ویندوز

Glary Utilities Pro یک نرم افزار نام  آشنا و محبوب جهت بهینه سازی و افزایش عملکرد کامپیوتر می باشد. با استفاده از این برنامه کم حجم به راحتی می توانید سرعت عملکرد ویندوز را افزایش داده و مشکلات سیستمی را به صورت ساده حل کنید. این نرم افزار قابلیت های بسیاری دارد که برخی از آن ها عبارتند از: افزایش سرعت عملکرد کلی کامپیوتر، پیداکردن مشکلات مختلف سیستم و رفع آنها، استفاده آسان با گزینه های خودکار، پاکسازی فایل های اضافی و بیهوده، ابزارهای مفید برای سریعتر کردن سیستم عامل.

با نصب این نرم افزار شما یک نرم افزار بهینه ساز حرفه ای و کامل در کامپیوتر خود دارید که می توانید با استفاده از کامپیوتر خود مراقبت کامل داشته باشید، رفع مشکلات رجیستری، حفاظت از حریم خصوصی، تمیز کردن سیستم و … که ویندوز را همیشه بهینه نگهدارید. نرم افزار Glary Utilities بیش از 20 ابزار عالی و با قابلیت های مختلف برای سریع سازی کامیپوتر دارد که حتی از نسخه های مختلف سیستم عامل پشتیبانی می کند.

دانلود Avast Cleanup Premium 18.1.5172 – اوست کلین آپ بهینه سازی ویندوز

دانلود Avast Cleanup Premium 18.1.5172 – اوست کلین آپ بهینه سازی ویندوز

Avast Cleanup Premium نرم افزار قدرتمند و نسبتا جدید برای بهینه سازی و بهبود سیستمی کامپیوتر می باشد که همانطور از نام نرم افزار نیز معلوم است، تولید و منتشر یافته از طرف کمپانی Avast اوست برای کامپیوتر است. این نرم افزار همانند دیگر نرم افزارهای بهینه سازی ویندوز ، اسکن قدرتمندی بر روی دیوارها انجام می دهد و از طریق حذف فایل های بیهوده فضای اشکال شده را آزاد می کند و با آ زادسازی فضا به افزایش سرعت ویندوز کمک می کند. در کل نرم افزار اوست کلن آپ یک نرم افزار کامل در زمینه بهینه سازی می باشد و دارای ابزار و ویژگی های بسیاری برای بهینه سازی و بهبود سیستمی کامپیوتر است. علاوه بر بهینه سازی ویندوز با حالت پاکسازی ، نرم افزار توانایی رجیستری کردن و حل مشکلات را نیز دارد که در دیگر نرم افزارها کمتر دیده می شود!

حذف آخرین رکوردها و کوکی ها با پشتیبانی بیش از 25 مرورگر از جمله Edge، Chrome، Firefox و IE که علاوه بر آزادسازی فضا بر افزایش سرعت نیز کمک می کند. Avast Cleanup از امنیت بالایی برخوردار است و به نوعی از لحظا های مختلف امنیت را در سیستم عامل ویندوز ف...