دانلود PeaZip + Portable نرم افزار فشرده سازی سریع فایل ها و فولدرها

دانلود PeaZip + Portable نرم افزار فشرده سازی سریع فایل ها و فولدرها

PeaZip پی زیپ نرم افزاری رایگان جهت فشرده سازی فایل ها، فولدرها و باز نمودن آرشیوها در فرمت های مختلف می باشد که با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی فایل ها و فولدر ها را به صورت سریع فشرده سازی و استخراج کنید. قابلیت رمز گذاری فایل ها جهت افزایش امنیت، تنظیم میزان فشرده سازی، فشرده سازی سریع فایل ها و فولدرها، تقسیم کردن فایل فشرده و … از ویژگی های نرم افزار PeaZip به حساب می آید.

نرم افزار قدرتمند PeaZip از فرمت های مختلف جهت فشرده سازی فایل ها پشتیبانی می کند و قابلیت های بسیاری برای فشرده سازی و استخراج فرمت های مختلف دارد که نرم افزارهای دیگر فشرده سازی این قابلیت ها را ندارند و حجم بالایی نسبت به نرم افزار دارند.

(بیشتر…)

...
دانلود Bandizip – نرم افزار فشرده سازی سریع فایل ها

دانلود Bandizip – نرم افزار فشرده سازی سریع فایل ها

Bandizip نرم افزار رایگان و سبک که به صورت توضیح خلاصه دارای الگوریتم های فشرده بسیار سریع برای فشرده سازی و استخراج کردن با قابلیت کشیدن و رها کردن سریع می باشد که سرعت بالا بایگانی و فشرده سازی چند هسته ای با پشتیبانی از اکثر فرمت های فشرده سازی است. این برنامه عملکرد فوق العاده سریع دارد که با استفاده از آن به راحی در عرض چند ثانیه می توانید فایل مدنظرتان را استخراج یا فشرده نمایید! برنامه از چند هسته برای افزایش سرعت کمک میگیرد که به همین دلیل سرعت بی نظیری را در عملکرد خود به وجد می آورد.

نرم افزار Bandizip نسبت به دیگر برنامه های فشرده کننده فایل حجم کمی داشته و طراحی شده در نسخه های مختلف مانند نسخه بدون نیاز به نصب و همچنین رابط کاربری آسان و ساده با قابلیت کشیدن و ره کردن است که در زمان صرفه جویی می شود. این نرم افزار از الگوریتم 256 برای امنیت بالاتر پشتیبانی می کند و همچنین از فشرده سازی تقسیم به اندازه خاص، مانند 10MB یا 700MB پشتیبانی کرده. نرم افزار از نسخه های مختلف یا میشه گفت از تمام نسخه های سیستم عامل ویندوز پشتیبانی ...

دانلود 7zip – نرم افزار قدرتمند فشرده سازی فایل ها سون زیپ

دانلود 7zip – نرم افزار قدرتمند فشرده سازی فایل ها سون زیپ

7Zip یک نرم افزار قدرتمند و حرفه ای برای فشرده سازی فایل ها در اکثر فرمت های رایج می باشد. شما می توانید با استفاده از این برنامه بی نظیر به راحتی فایل های خود را به فرمت های مختلف فشرده سازی کنید و همچنین فایل فشرده را نیز استخراچ نمایید. نرم افزار 7 زیپ قادر به فشرده سازی و اسخراچ فایل ها در فرمت های: 7z, XZ, BZIP2, GZIP, TAR, ZIP and WIM می باشد و همچنین قادر به استخراچ فایل های فشرده در فرمت های:ARJ, CAB, CHM, CPIO, CramFS, DEB, DMG, FAT  HFS, ISO, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSIS, NTFS, RAR, RPM, SquashFS, UDF, VHD, WIM, XAR and Z است. 7zip یک نرم افزاربی نظیر و متن باز  برای فشرده سازی فایل ها است که جزو بهترین نرم افزارهای فشرده سازی برای سیستم عامل ویندوز به حساب می آید.

(بیشتر…)

...
دانلود PowerArchiver 18.00.56 – نرم افزار فشرده سازی فایل برای ویندوز

دانلود PowerArchiver 18.00.56 – نرم افزار فشرده سازی فایل برای ویندوز

PowerArchiver یک نرم افزار قدرتمند و پرامکانات جهت فشرده سازی فایل ها در ویندوز می باشد که بیش از 60 فرمت مختلف مانند: ZIP, PA, 7z, ISO, CAB, TAR RAR و … پشتیبانی می کند. این برنامه فشرده سازی به راحتی قادر است به صورت کاملا سریع فایل های فشرده را ایجاد یا استخراج کند که می توانید در موقع فشرده سازی فرمت مورد نظر را انتخاب کنند. همچنین نرم افزار از رمزگذاری پیشرفته و عالی با عتبار FIPS 140-2 برخوردار هست که فایل ها کاملا امن میباشد و لارم نیست نگرانی در یان مورد داشته باشید. قدرت فشر سازی نرم افزار بسیار بالا هست که می توانید بعضی از فایل ها را تا 90 در صدر فشرده کند که باعث کاهش حجم می شود.PowerArchiver از ویندوز XP / 7/8/10 پشتیبانی می کند که امکانات بسیار حرفه های برای فشرده سازی در اختیار شما قرار می دهد.

(بیشتر…)

...
دانلود PassFab RAR Password Recovery 9.3.2 – حذف و شکستن رمز فایل RAR

دانلود PassFab RAR Password Recovery 9.3.2 – حذف و شکستن رمز فایل RAR

WinRAR وینرار نرم افزاری قدرتمند، ساده و آسان در زمینه فشرده سازی فایل ها به حساب می آید که یکی از پرطرفدارترین و بهترین ها است. وینرار در قالب های مختلفی فایل های را فشر ده می کنید که فرمت اختصاصی خودش رار RAR می باشد. در نرم افزار امکان رمزگذاری را بر روی فایل های فرده نیز فراهم کرده است که می توانید رمز دلخواهی را برای آن انتخاب نمایید. برخی از کاربران رمز های فایل های فشرده را گم یا فراموش می کنند که آن ها قابل بازیابی نیستند! ولی با استفاده از نرم افزارهای دیگر می توان آن ها را بازیابی کرد. PassFab RAR Password Recovery  یک از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه حذف و شکستن فایل های فشرده می باشد که می توانید از آن رمز فایل های رار را با چند کلیک ساده از بین ببرید یا حتی بازیابی کنید.

این نرم افزار قادر است رمز فایل های وینرارا را که فشرده شده هستند، بازیابی یا حذف کنید که به نوعی دور می زند. نرم افزار PassFab RAR Password Recovery در اکثر مواقع محیط باشد و شما می توانید واقعا از طریق آن به چند کل...

دانلود FileOptimizer 12.80.2301 – نرم افزار بهینه سازی و کاهش حجم فایل ها

دانلود FileOptimizer 12.80.2301 – نرم افزار بهینه سازی و کاهش حجم فایل ها

FileOptimizer یک نرم افزار قدرتمند و رایگان برای سیستم عامل ویندوز کامپیوتر می باشد که جهت بهینه سازی و فشرده سازی فایل های مختلف طراحی و توسعه یافته است. این نرم افزار از فرمت های مختلف از جمله فایل های رسانه ای از جمله ویدیو، تصاویر و موزیک و حتی دیگر فایل های کم کاربردی که برخی از آن ها عبارتند از CHM, CHS, DOCM, DOCX, FITS, XSF پشتیانی می کند که در کل لازم به ذکر است، نرم افزار بیش از 400 فرمت مختلف و موجود را ساپورت می کند. با نصب و راه اندازی این برنامه در کامپیوتر خود می توانید در کاهش حجم فصا بسیار تاثیر گذارید که زیرا برنامه با فشرده سازی هر فایل، حجم آن را کاهش می دهد.

البته باید در نظر بگیرید که اکثر کاربران ترس از به هم ریختن داخلی و اطلاعات فایل ها دارند که این برنامه قابل اعتماد است و فایل ها را از هر لحاظ سالم و در حالت عادی نگه می دارد. FileOptimizer دارای تنظبمات خاصی نیز است که می توانید از طریق آن سطح فشرده و بهینه سازی را تنظیم کنید. برنامه دارای دیگر قابلیت و ویژگی ها نیز است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره شده است که در کل یک ابزار ...

WinRAR 5.50 Final + Farsi + Portable نرم افزار فشرده سازی فایل وینرارا کامپیوتر

WinRAR 5.50 Final + Farsi + Portable نرم افزار فشرده سازی فایل وینرارا کامپیوتر

کمتر کسی دیده می شود که نرم افزار فشرده سازی معروف WinRAR را نشناسد یا با آن کار نکرده باشد. WinRAR یکی از بهترین و محبوبترین نرم افزارهای فشرده سازی فایل در ویندوز می باشد و طرفداران بی شماری در سراسر جهان دارد، که شما می توانید با استفاده از این برنامه به راحتی فایل های فشرده را مدیریت کنید. وینرار می تواند فایل ها را به فرمت ZIP و RAR فشرده سازی کند و قابلیت اسخراج Extract فایل های فشرده شده با اکثر فرمت های مختلف را دارد، مانند CAB, ARJ, LZH, TAR GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, XZ, Z. از قابلیت های مهم و کلیدی این نرم افزار قدرتمند می توان به ساخت فایل های فشرده سازی با پسوند EXE، دارای تنظیمات پیشرفته برای فشرده سازی، توانایی رمز گذاری بر روی فایل، قابلیت تعمیر فایل های خراب فشرده  و … اشاره کرد. نرم افزارهای زیادی در این زمینه وجود دارند، ولی قابلیت های کم و حجم بالایی نسبت به نرم افزار WinRAR دارند. این برنامه بسیار ساده می باشد و هیچ پیچیدگی ندارد که برای شما یک نرم افزار فشرده سازی عالی را...