دانلود Wise Driver Care – نرم افزار بروزرسانی درایورهای ویندوز

دانلود Wise Driver Care – نرم افزار بروزرسانی درایورهای ویندوز

Wise Driver Care نرم افزار کم حجم و کاربردی از سوی شرکت نرم افزاری Wisecleaner برای سیستم عامل ویندوز است که جهت مراقبت و بروزرسانی درایورها طراحی شده است. این برنامه قادر است سیستم شما را اسکن کند و به تعمیر و به روز رسانی بیش از 600000 دستگاه ها و درایور بپرداز، مانند AMD APU، گرافیک و بسیاری دیگر از درایورها و قطعات که دیگر نرم افزارها قادر به اینکار نیستند. همانطور که اشاره کردیم برنامه قادر است بسیاری از درایورهای کامپیوتر را بروزرسانی و به تعمیر آن ها بپردازد که این کار باعث افزایش کارایی آن ها می شود.

جستجو از طریق ویندوز برای پیدا کردن درایورهای مناسب زمان زیادی میگیرید و  علاوه بر این، بسیار خسته کننده است؛ شما می توانید از طریق نرم افزار Wise Driver Care به راحتی به حستجو بپردازید و در سریعترین زمان درایورهای مورد نظر خود را پیدا کنید. به طور خلاصه این نرم افزار به عنوان یک کمک برای کاربران جهت پیدا کردن درایورهای مناسب طراحی شده است و همچنین جهت نگهداری و مراقبت از آن ها می باشد. داشتن زبان های مختلف، سازگاری با اکثر نسخه های سیستم ع...

دانلود IObit Driver Booster PRO 5.4.0.835 – تقویت کننده و بروزرسانی درایورها ویندوز

دانلود IObit Driver Booster PRO 5.4.0.835 – تقویت کننده و بروزرسانی درایورها ویندوز

IObit Driver Booster PRO نام یک نرم افزار قدرتمند و عالی با محبوبیت بالا در جهت بروزرسانی و تقویت درایورهای کامپیوتر می باشد که همانطور از نامش پیداستن از سوی شرکت نرم افزاری IObit ساخت و توسعه یافته است. این برنامه قادر است در کمترین زمان به صورت بسیار سریع عمل کند و درایورهای مورد نیاز را جهت آپدیت کردن شناسازی کند و آن ها را مورد بررسی و بروزرسانی قرار دهد. لازم به ذکر است که نسخه های قدیمی از درایورهای نصب شده، در نسخه سیستم عامل های جدید ناسازگار است که باعث به وجود آمدن مشکل می شود. بروزرسانی راننده های کامپیوتری در اجرای نرم افزار و بازی ها بسیار موثر است و سرعت و عملکرد سیستم را بالا می برد.

یکی از دلایلی که باعث می شود برخی از کاربران از بروزرسانی درایورهای جلوگیری کنند، بروزرسانی های نا امن می باشد که به راحتی می توان گفت نرم افزار IObit Driver Booster در این رابط کاملا امن و عالی است که لازم نیست هیچ نگرانی در این مورد داشته باشید. در نتیجه می توان گفت که نرم افزار IObit Driver Booster یکی از بهترین ها در زمینه آپدیت و بروزرسانی درایورها است ...

دانلود DriverMax Pro 9.45.0.291 – نرم افزار مديريت و آپديت درايورها

دانلود DriverMax Pro 9.45.0.291 – نرم افزار مديريت و آپديت درايورها

DriverMax Free نرم افزار کم حجم و کاربردی برای مدیریت و بروزرسانی حرفه ای درایورهای کامپیوتر مخصوص سیستم عامل محبوب ویندوز می باشد که از نصب و راه اندازی آسان و ساده ای نیز برخوردار می باشد. این برنامه کاربردی قادر است درایورهای نصب شده سیستم را دانلود و بروز رسانی کند، از تمام درایورها نسخه پشتیبان (بکاپ) بگیرد، مشخصات و اطلاعات درایورها را نمایش دهد و حتی می تواند پس از راه اندازی مجدد ویندوز تمام درایور ها را در کمترین زمان نصب و راه اندازی کند. ولی در کل این تمام امکانات و ویژگی های برنامه نیست! بلکه خلاصه ای از ویژگی ها است که هر نرم افزار دیگری قادر به این کار نیست. نرم افزار DriverMax Free با ویندوز 10 ,Vista, xp, 7, 8.1 سازگار است و بروز رسانی درایورها را به صورت خودکار انجام می هد و مدیریت حرقه ای بر روی درایورها دارد.

(بیشتر…)

...
دانلود DriverMax Free 8.25 – نرم افزار مديريت و آپديت درايورها

دانلود DriverMax Free 8.25 – نرم افزار مديريت و آپديت درايورها

DriverMax Free نرم افزار کاربردی برای مدیریت و بروزرسانی درایورهای کامپیوتر می باشد. این برنامه کاربردی می تواند درایورهای نصب شده سیستم را دانلود و بروز رسانی کند، از تمام درایورها نسخه پشتیبان بگیرید، مشخصات و اطلاعات درایورها را نشان می دهد و حتی می تواند پس از راه اندازی مجدد ویندوز تمام درایور ها را در کمترین زمان نصب و راه اندازی کند.

DriverMax Free با ویندوز 10 ,Vista, xp, 7, 8.1 سازگار هست و بروز رسانی درایورها را به صورت خودکار انجام می هد و مدیریت حرقه ای بر روی درایور ها دارد.

(بیشتر…)

...