System Ninja 3.1.8 – نرم افزار پاکسازی فایل های بیهوده و بی مصرف

انتشار: 20 مرداد 1396
ورژن: 3.1.8
System Ninja 3.1.8 – نرم افزار پاکسازی فایل های بیهوده و بی مصرف

حتما شما هم با کند شدن سرعت کامپیوترتان رو به رو شدید؛ اکثر موقع ها دلیل کند شدن ویندوز داشتن فایل های بیهوده و بی مصرف می باشد که باعث اشغال سازی فضا و کاهش عملکرد می شود. برای رفع این مشکل راه های زیادی وجود دارد که یکی از راه ها استفاده از نرم افزارهای پاکسازی فایل بیهوده می باشد. System Ninja نرم افزاری رایگان و کم حجم است که یک راحل ساده و سریع برای حذف فایل های بیهوده و تکراری سیستم شما است که با استفاده از نرم افزار می توانید با یک اسکن قدرتمند از دست تمام فایل های زائد خطلاص شوید. این نرم افزار فایل یاب قدرتمندی را دارا می باشد که تمام فایل بیهوده و بی مصرف کامیپوتر پاکسازی می کند که یک سیستم تمیز و بهینه شده را برای شما بعد از پاکسازی تحویل می دهد.

در این نسخه از نرم افزار System Ninja ابزار تکراری یاب نیز اضافه شده است به اضافه ابزارهای مفید دیگر که می توانید فایل های تکرار را نیز از سیستم پاکسازی نمایید. آخرین ورژن این نرم افزار کاربردی را می توانید هم اکنون با لینک مستقیم دریافت نمایید.

برخی از قابلیت های نرم افزار  System Ninja

  • کم حجم و ساده
  • دارای ابزار تکراری یاب فایل ها
  • حذف و پاکسازی فایل ها بیهوده
  • بهینه سازی سیستم
  • سریع و آسان

System Ninja 3.1.8 – نرم افزار پاکسازی فایل های بیهوده و بی مصرف

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.