دانلود SpeedyFixer 7.3 – نرم افزار بهینه سازی و افزایش سرعت کامپیوتر

انتشار: 28 دی 1396
ورژن: 7.3
دانلود SpeedyFixer 7.3 – نرم افزار بهینه سازی و افزایش سرعت کامپیوتر

SpeedyFixer نرم افزار کم حجم و کاربردی جهت فراهم سازی ابزار مورد نیاز برای سرعت بخشیدن برای سیستم عامل ویندوز می باشد. شما می توانید با نصب این برنامه کار چندین ابزار را در یک ابزار بهینه سازی انجام دهید و به افزایش سرعت علکرد سیستم، حذف و رفع خطاهای سیستمی، حذف بدافزاری ها در کمترین زمان بپردازید. حتما شما به مرور زمان شاهد خطاهایی ناامید کننده در سیستم خود شده اید که قابل حل نمی باشد و سرعت ویندو را کاهش می دهد که از این بابت رنج می برید. با استفاده از نرم افزار SpeedyFixer می تونید با یک کلیک ساده برای بهینه سازی ویندوز بپردازید و همه خطاها را رفع نمایید که بعد از بهینه سازی و ترمیم کامپیوتر شاهد سرعتی عالی و همانند سرعت اولیه سیستم خواهید بود!

شما در نرم افزار SpeedyFixer با سه مرحله اسکن، حل و رفع مشکلات سیستمی (خطاها) و انجام مراحل بهینه سازی به کامپیوتر سرعت ببخشید. البته بکاپ گیری، وجود 30 ابزار مختلف، اسکن قدرتمند، بهینه سزی اینترنت و … از برخی دیگر امکانات این نرم افزار است که می توانید با نصب آن به همه آنها دسترسی داشته باشید. نرم افزار از اکثر نسخه های ویندوز پشتیبانی می کند و از محیط کاربری ساده و کاربر پسندی برخوردار است.

ویژگی های نرم افزار SpeedyFixer

 • پشتیبانی آنلاین و سریع
 • نگهداشتن سیستم خود به طور سالم
 • رفع خطاها و مشکلات ویندوزی در کمترین زمان
 • وجود بیش از 30 ابزار سیستمی مختلف ابزار اینترنت، ابزار بهینه سازی و … در یک نرم افزار
 • آسان برای استفاده اسکن تنها با یک کلیک برای بهنیه سازی
 • یک برنامه کاملا کاربردی و مراقبت از کامپیوتر
 • کم حجم با محط کاربر پسند

دانلود SpeedyFixer 7.3 – نرم افزار بهینه سازی و افزایش سرعت کامپیوتر

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.