دانلود HDCleaner 1.223 – نرم افزار تمیز کننده و بهینه ساز کامپیوتر

انتشار: 22 آذر 1397
ورژن: 1.223
دانلود HDCleaner 1.223 – نرم افزار تمیز کننده و بهینه ساز کامپیوتر

HDCleaner همانطور که از نامش پیداست یک نرم افزار کامپیوتری ، طراحی شده جهت استفاده در سیستم عامل ویندوز می باشد که در زمینه تمیز کننده و بهینه سازی هارد دیسک های ویندوز کاربرد دارد و شما می توانید بهره ببرید. این برنامه ویژگی های جامع را به همراه امکانات قابل قبول و سطح بالا ارائه می دهد که برای رسیدن به نتیجه بهتر برای افزایش سرعت و … آن ها را به کار بگیرید. از کاربردهای برنامه برای شما می توانید به تمیز کردن هارد دیسک و یا رجیستری، رمزگذاری داده ها، تقسیم فایل، حذف آثار استفاده، تهیه پشتیبان از رجیستری، یکپارچه سازی جستجو طلا در رجیستری کلید ها، ارزش ها و داده ها با الگوریتم جستجو فوق العاده سریع می تواند اشاره نمود.

یکی از ویژگی های کلی برنامه رایگان بودن تمام امکانات آن از هر لحاظ بدون هیچ محدودیتی می باشد که شما می توان یک کاربر عادی می توانید از تمام امکانات و ویژگی های نرم افزار HDCleaner استفاده نمایید. با استفاده از نرم افزار در زمان بسیار کمتر می توانید شاهد پیشرفت سرعت و اجرای روان کامپیوتر خود باشید که الز ایجاد مشکلات مختلف با حذق کش ها و بسیاری دیگر از فایل های بیهوده جلوگیری می کند. نرم افزار HDCleaner از هر لحاظ به تمیز کردن و پاکسازی سیستم عامل ویندوز می پردازد که این عبارت است از بهینه سازی کامپیوتر.

ویژگی های نرم افزار HDCleaner :

– پلاگین های تمیز کننده برای پاکسازی

– تعمیر و نگهداری تنها با 1 کلیک

– تمیز کننده رجیستری برای پاک، حذف خطاها و بهینه سازی عملکرد

– بهینه سازی و افزایش سرعت و عملکرد کامپیوتر

– پیدا کردن فایل های تکراری و فایل های بیهوده

– بهینه شده برای درایوهای (SSD) و درایوهای هارد دیسک (HDD)

– تجزیه و تحلیل کامپیوتر

– محتویات خروجی یک فایل HTML

– پشتیبان گیری و بازیابی و بازیابی رجیستری

– ایجاد و ویرایش سیستم بازگرداندن امتیاز

دانلود HDCleaner 1.223 – نرم افزار تمیز کننده و بهینه ساز کامپیوتر

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.