دانلود FileOptimizer 12.80.2301 – نرم افزار بهینه سازی و کاهش حجم فایل ها

انتشار: 6 خرداد 1397
ورژن: 12.80.2301
,
دانلود FileOptimizer 12.80.2301 – نرم افزار بهینه سازی و کاهش حجم فایل ها

FileOptimizer یک نرم افزار قدرتمند و رایگان برای سیستم عامل ویندوز کامپیوتر می باشد که جهت بهینه سازی و فشرده سازی فایل های مختلف طراحی و توسعه یافته است. این نرم افزار از فرمت های مختلف از جمله فایل های رسانه ای از جمله ویدیو، تصاویر و موزیک و حتی دیگر فایل های کم کاربردی که برخی از آن ها عبارتند از CHM, CHS, DOCM, DOCX, FITS, XSF پشتیانی می کند که در کل لازم به ذکر است، نرم افزار بیش از 400 فرمت مختلف و موجود را ساپورت می کند. با نصب و راه اندازی این برنامه در کامپیوتر خود می توانید در کاهش حجم فصا بسیار تاثیر گذارید که زیرا برنامه با فشرده سازی هر فایل، حجم آن را کاهش می دهد.

البته باید در نظر بگیرید که اکثر کاربران ترس از به هم ریختن داخلی و اطلاعات فایل ها دارند که این برنامه قابل اعتماد است و فایل ها را از هر لحاظ سالم و در حالت عادی نگه می دارد. FileOptimizer دارای تنظبمات خاصی نیز است که می توانید از طریق آن سطح فشرده و بهینه سازی را تنظیم کنید. برنامه دارای دیگر قابلیت و ویژگی ها نیز است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره شده است که در کل یک ابزار مفید به حساب می آید که به کاربران امکان بهینه سازی فایل را از هر لحاظ می دهد!

برخی از ویژگی های برنامه FileOptimizer :

– محیط کاربری با سطح معمولی

– بدون هیچ پیچیدگی با گزینه ها ساده

– بیش از 90 ابزار شخص ثالث یکپارچه شده

– پشتیبانی کردن بیش از 400 پسوند فایل

– تشخیص هوشمندانه انواع فایل ها با تجزیه و تحلیل محتویات

– چند زبانه با امکان تغییر به زبان های موجود

– اتوماسیون قدرتمند از طریق خط فرمان

– پشتیانی از  برخی فرمت فایل از جمله AIR, APK, APNG APPX, CBZ, DOCX, GIF, GZ, EPUB, ICO, JAR, JPEG, MNG, MPP, PNG, PPTX, PDF, PUB, SWF, TIF, VSD, XAP, XLSX

– و …

دانلود FileOptimizer 12.80.2301 – نرم افزار بهینه سازی و کاهش حجم فایل ها

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.