دانلود Avast Cleanup Premium 18.1.5172 – اوست کلین آپ بهینه سازی ویندوز

انتشار: 24 تیر 1397
ورژن: 18.1.5172
دانلود Avast Cleanup Premium 18.1.5172 – اوست کلین آپ بهینه سازی ویندوز

Avast Cleanup Premium نرم افزار قدرتمند و نسبتا جدید برای بهینه سازی و بهبود سیستمی کامپیوتر می باشد که همانطور از نام نرم افزار نیز معلوم است، تولید و منتشر یافته از طرف کمپانی Avast اوست برای کامپیوتر است. این نرم افزار همانند دیگر نرم افزارهای بهینه سازی ویندوز ، اسکن قدرتمندی بر روی دیوارها انجام می دهد و از طریق حذف فایل های بیهوده فضای اشکال شده را آزاد می کند و با آ زادسازی فضا به افزایش سرعت ویندوز کمک می کند. در کل نرم افزار اوست کلن آپ یک نرم افزار کامل در زمینه بهینه سازی می باشد و دارای ابزار و ویژگی های بسیاری برای بهینه سازی و بهبود سیستمی کامپیوتر است. علاوه بر بهینه سازی ویندوز با حالت پاکسازی ، نرم افزار توانایی رجیستری کردن و حل مشکلات را نیز دارد که در دیگر نرم افزارها کمتر دیده می شود!

حذف آخرین رکوردها و کوکی ها با پشتیبانی بیش از 25 مرورگر از جمله Edge، Chrome، Firefox و IE که علاوه بر آزادسازی فضا بر افزایش سرعت نیز کمک می کند. Avast Cleanup از امنیت بالایی برخوردار است و به نوعی از لحظا های مختلف امنیت را در سیستم عامل ویندوز فراهم می کند. در کل به بخشی از ویژگی های نرم افزار Avast Cleanup در این دو پاراگراف اشاره کردیم و در ادامه مطلب به ویژگی های کامش نیز اشاره نمودیم که می توانید آخرین ورژن آن را همراه با کرک با لینک مستقیم از دامه مطلب دانلود کنید.

ویژگی های نرم افزار Avast Cleanup Premium :

– پاکسازی چیزهای به درد نخور موجود در کامپیوتر

– روش تدوین و خاموش نمودن برنامه ها

– وارد کردن لیست کلیدهای میانبر

– حذف و پاکسازی با یک کلیک ساده و جذاب

– تمیز کننده و رجیستری ویندوز با حل و رفع مشکلات

– حذف آخرین رکوردها و کوکی ها در بیش از 25 نوع مرورگر مختلف مرورگر

– تشخیص و حذف تبلیغات

دانلود Avast Cleanup Premium 18.1.5172 – اوست کلین آپ بهینه سازی ویندوز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.